captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gintarui Steponavičiui – gyvenimo išbandymai „Tikruose vyruose“

„Tuo metu, kai pakibau žemyn galva, kažkur pasąmonėje sukirbėjo – už ką, kodėl tai vyksta su manimi?” – po kvapą gniaužiančio nusileidimo žemyn galva iš penkto aukšto gaudydamas orą kalbėjo Seimo narys Gintaras Steponavičius.  
Seimo narys Gintaras Steponavičius.
Seimo narys Gintaras Steponavičius.

„Tuo metu, kai pakibau žemyn galva, kažkur pasąmonėje sukirbėjo – už ką, kodėl tai vyksta su manimi?”po kvapą gniaužiančio nusileidimo žemyn galva iš penkto aukšto gaudydamas orą kalbėjo Seimo narys Gintaras Steponavičius.

Vėliau už kitus prie LRT televizijos projekto „Tikri vyrai” prisijungęs Gintaras Steponavičius buvo pakrikštytas iš peties. Vos atvykę į Vytauto Didžiojo jėgerių batalioną visi projekto dalyviai – 12 garsių Lietuvos vyrų – pakilo į apleisto pastato penktą aukštą, iš kurio turėjo nusileisti išorine siena, laikydamiesi tik už virvės.

Išklausę instruktažą vyrai vienas po kito žengė ant palangės krašto ir, lydimi palaikymo šūksnių, leidosi žemyn. Atėjus Seimo nario Gintaro Steponavičiaus eilei, naujai iškeptas karys atrodė sunerimęs. Ne be reikalo: vos žengęs pirmuosius žingsnius, Gintaras netikėtai pakibo žemyn galva. „Kai supratau, kokioje situacijoje esu, turėjau ieškoti išeities. Visa laimė, kad šalia yra komanda, kuri tau gali padėti. Suėmiau save į rankas ir net pats nustebau, kad tokioje adrenalino pilnoje situacijoje radau išeitį. Tai buvo ne tik pastarojo meto, bet ir daugelio metų sukrėtimas...” – po nusileidimo dalinosi G. Steponavičius.

Vienas po kito lipdami siena, projekto dalyviai neslėpė emocijų. Labiausiai visus nustebino LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas, kuris prisipažino turėjęs aukščio baimę: „Aš vaikystėje jaučiau baisią baimę – labai bijodavau prieiti prie turėklų, jie man buvo tikras košmaras, nesvarbu, ar tai būtų tilto, ar balkono turėklai. Kažkodėl bijojau, kad jie nulūš ir aš nukrisiu, bet vėliau baimė dingo, matyt, ją išaugau.”

Vis dėlto ne visi projekto vyrai įveikė savo baimes ir sugebėjo nusileisti žemyn. Kam aukščio baimė pakišo koją, o kas po šio išbandymo drąsiai gali vadinti save tikru vyru, žiūrėkite jau šį vakarą 18:50 per LRT televiziją. Laidos anonsas:

Primename, kad realybės dokumentikos projekte be G. Steponavičiaus ir M. Žiedo dar dalyvauja renginių organizatorius, verslininkas Jogaila Morkūnas, sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas, stipriausias žmogus pasaulyje Žydrūnas Savickas, mokslininkai ir verslininkai dvyniai Augustinas ir Kristijonas Vizbarai, Seimo narai Andrius Mazuronis ir Juras Požela, penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, visuomenininkas Tadas Langaitis ir muzikantas Gabrielius Liaudanskas-Svaras. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...