captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Svajonę turiu“: 55-erių prieniškė pamatė namus iš paukščio skrydžio

Koks jausmas įpusėjus šeštą dešimtį pirmą kartą gyvenime pakilti į orą ir išvysti savo namą iš paukščio skrydžio? Ar nedreba kojos 86-erių senjorui, kartu su orkestru traukiančiam dainą, kurios klausys šimtatūkstantinė auditorija?  

Koks jausmas įpusėjus šeštą dešimtį pirmą kartą gyvenime pakilti į orą ir išvysti savo namą iš paukščio skrydžio? Ar nedreba kojos 86-erių senjorui, kartu su orkestru traukiančiam dainą, kurios klausys šimtatūkstantinė auditorija? Kaip paskatinti tėvą atsikratyti ilgus metus naudoto ir vos beriedančio dviračio? Trys Lietuvos gyventojai troško patirti kažką naujo savo gyvenime – kaip jiems sekėsi, bus galima pamatyti šiandien, 21.15 val. LRT televizijos šou „Svajonę turiu“.

Birutė iš Prienų užsiminė laidos rengėjams, kad nė karto gyvenime nėra skridusi lėktuvu. „Visada norėjau pabandyti, pajusti, koks tai jausmas, ką galiu pamatyti iš aukštai. Nors nugyvenau jau daug metų, bet lėktuvą esu mačiusi tik danguje. Vis nebuvo progų ir lėšų. Skristi tarp debesų – sena mano svajonė, kuri pagaliau išsipildė. Pavadinčiau tai gyvenimo nuotykiu, kurio jau nebesitikėjau patirti“, – sakė 55-erių prieniškė.

Moteris juokavo, kad prieš skrydį lėktuvėliu jautėsi it prieš pirmą gimdymą. „Pasimetusi, susijaudinusi, nieko nežinau, kaip čia dabar bus. Tačiau greitai pakilome, nusiraminau, tik žiūrėjau pro langą į mažučius Prienus. Ieškojau savo namo, tik iš trečio karto radau, tai džiaugsmo buvo“, – kvatojo Birutė.

Tuo tarpu vilniečio Henriko svajonė buvo kiek žemiškesnė – ilgametis Mokytojų namų ir Profsąjungų rūmų darbuotojas norėjo padainuoti kartu su choru. „Dainuoti mėgstu, galima sakyti, nuo vaikystės, turėjome šiokį tokį orkestrėlį buvusiose darbovietėse, dainuodavome per įvairiais šventes. Mano žmona – muzikė, ji man didžiulis palaikymas ir pagalba. Paruošė mane, paskatino. Esu seno sukirpimo, tad dainuoti su orkestru man yra visų pirma didžiulė atsakomybė, taip pat ir įtampa. Bet viskas praėjo gerai“, – džiaugėsi vyras.

Henrikas į šou „Svajonę turiu“ studiją atėjo kartu su dirigento Vytauto Lukočiaus vadovaujamu orkestru „Vilnius Sinfonietta“. „Nors aplinkiniai mano pasirodymą įvertino puikiai, pats manau, kad galėjau sudainuoti ir geriau, gal jaudulys pakišo koją, gal amžius daro savo. Nebuvo lengva išeiti į tokią sceną ir dainuoti su profesionalais, bet šiaip labai džiaugiuos, kad visgi ryžausi. Daugiau tokių progų gali ir nebepasitaikyti“, – sakė 86-erių vilnietis, laidoje sudainavęs Algimanto Raudonikio kūrinį „Tėvynei“.

Kitai laidos dalyvei Linai ilgai akis badė tai, kad jos tėvukas važinėja su nudrengtu ir vos riedančiu dviračiu. „Tas dviratis buvo tikra gėda. Man tikrai gaila būdavo žiūrėti, kaip jis mina tą tarškalą, kuris jau senų senovėje turėjo būti išmestas. Taip, mano svajonė susijusi su tuo nelemtu tėvuko dviračiu. Būtinai reikia naujo“, – pasakojo Lina.

Linos norui laidos rengėjai neliko abejingi ir jos tėvui, ponui Alvydui, dovanojo visiškai naują transporto priemonę. „Jis tikrai labai džiaugėsi, o ir aš ne mažiau. Net nežinau, kur tą senąjį dviratį padėjo, dabar rieda tik su naujuoju – ir patogu, ir gražu pažiūrėti“, – šypsojosi laidos „Svajonę turiu“ dalyvė.

Kaip pildosi vyresnio amžiaus žmonių svajones, žiūrėkite jau šiandien, iš karto po „Panoramos“, 21.15 val. Laidos vedėjas – Vytautas Rumšas jaunesnysis.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...