captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: Vito Luckaus kūrybinis palikimas

Tiems, kas nežinojo Vito Luckaus – pernai Nacionalinė dailės galerija kvietė susipažinti parodoje. Tie, kurie į parodą taip ir nenuėjo, galbūt prieš kelias savaites lankėsi fotografo memorialiniuose renginiuose – mokslinėje konferencijoje, ar dokumentinio filmo premjeroje.   
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Tiems, kas nežinojo Vito Luckaus – pernai Nacionalinė dailės galerija kvietė susipažinti parodoje. Tie, kurie į parodą taip ir nenuėjo, galbūt prieš kelias savaites lankėsi fotografo memorialiniuose renginiuose – mokslinėje konferencijoje, ar dokumentinio filmo premjeroje. Tiems, kurie nespėjo ir ten – išleista Vito Luckaus monografija, o Šiauliuose įsteigtas Vito Luckaus fotografijos centras. Dabar susipažinti tikrai spėsite.

Kiek garsių menininkų išeivių iš Lietuvos galėtumėte išvardinti? Pagalvokite. Kiek užlenkėte pirštų?
Po šio reportažo užlenksite 9. Tiek išgirsite naujų, vadinamosios ketvirtosios emigracijos bangos atstovų pavaldžių. Jauni menininkai tarp Lietuvos ir 7 pasaulio šalių, kelioms savaitėms sugrįžo namo, jei ne patys, tai bent savo darbais.

Kai kurie tekstai yra tokie... gyvi, kad juos būtina perskaityti garsiai. Skaityti garsiai reikia mokėti, o tie, kurie moka, dalyvauja respublikiniame Laimono Noreikos skaitovų konkurse. Šiemet jau septintąjį kartą rengiamame konkurse studentai skaitė 50-ies lietuvių autorių parašytus kūrinius.

Kultūringa LRT televizija atveria duris į šviesią kultūrą... 

Vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close