captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: ką reiškia smurtas A. Rakausko-Gustavo šeimoje?

Pirmieji namai Niujorke, antrieji – Los Andžele, tretieji – Lietuvoje. Šitaip savuosius prioritetus dėlioja Lietuvoje ir viešėjusi filmų prodiuserė, režisierė ir aktorė Oona Mekas. Po dešimties metų laukimo ji tapo Lietuvos piliete ir atsiėmė lietuvišką pasą.   
Filmų prodiuserė<br> režisierė ir aktorė Oona Mekas.
Filmų prodiuserė
režisierė ir aktorė Oona Mekas.

Pirmieji namai Niujorke, antrieji – Los Andžele, tretieji – Lietuvoje. Šitaip savuosius prioritetus dėlioja Lietuvoje ir viešėjusi filmų prodiuserė, režisierė ir aktorė Oona Mekas. Po dešimties metų laukimo ji tapo Lietuvos piliete ir atsiėmė lietuvišką pasą. Negana to, ateityje Oona bus įrašyta ir į Lietuvos kino istoriją. Nusifilmavo ji „Lošėjo“ filme, pristatyme Oskarų ceremonijai. Garsaus avangardisto Jono Meko dukra sako, jog tėvas jos dukrą jau nufilmavo, pavertė mažąja žvaigžde. „O kažkas viename straipsnyje parašė, kad man svarbiau karjera, bet aš tvirtinu, jog tik laukiau tinkamo laiko sukurti šeimą“, – atvirai kalba Oona ir mielai gręžiasi į lietuviškas tradicijas, pasakodama apie savo gyvenimą tarp Los Angelo ir Niujorko.

Ko gero, tik mados gerbėjams žinomas kaip jaunasis genijus Vitalijus Autukas šiandien tik kartą per metus grįžta į namus Vilniuje. Pradėjęs kurti mada beveik vaikystėje, vos sulaukęs 14-os, prieš ketverius metus jis paliko Lietuvą. „Britanija iš esmės pakeitė mano gyvenimą“, – atvirai sako Vitalijus ir jau nebeslepia kas jį išvarė iš namų. „Daug išgyvenau, buvau susikūręs savo apsaugos būdus, kad negirdėčiau patyčių ir pašaipų, viską slėpiau, apie tai beveik niekas nežinojo“, – atsargiai prisipažįsta vyras, apmaudžiai prisimindamas, kodėl būtent sunkiausiu metu daug kas nuo jo Lietuvoje nusigręžė. „O Londone pradėjau nuo visiško nulio, vos kalbėdamas angliškai, bandžiau įsidarbinti kavinėse, bet labai greitai pasisekė kitoje, man artimoje srityje ir dabar esu produktų plėtros vadovas vienoje iš įtakingų mados kompanijų“, – pasakoja Vitalijus, dar vis nedrįstantis minėti įmonės vardo, kuriam jis dirba sėkmingai ir yra itin palankiai vertinamas.

Linksmoji laidos dalis nukels į svečius pas Gustavą, linksmuolį LRT TV  laidų autorių, kulinarijos žinovą, pripažintą vaikų ir suaugusiųjų garsenybę Audrių Rakauską, neseniai pasirodžiusį pilno metražo filme. Kaip gyvena TV ekrano žvaigždė ir kas jam gyvenime yra svarbiausia? „Tuoj aš jums iškepsiu to, ko neregėjote“, – žada Audrius, pasakojantis apie save įdomiai ir sudėtingai, dirbantis daug ir įspūdingai, kalbantis turiningai ir originaliai. Beje, jis puikiai žino, ką reiškia smurtas šeimoje ir savo aplinkoje tai mato bene kasdien. Nenuglaistytos kalbos apie namus, jausmus ir įnamius su Audriumi Rakausku.

„Stilius“ per LRT TV lapkričio 29d., 19.30 val. Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...