captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: griežtas Dalios Ibelhauptaitės poilsio režimas

„Vos atsikeliu iš lovos, jau skandalas“, – juokiasi režisierė Dalia Ibelhauptaitė, viena koja besilaikanti Londone, kita trypianti Lietuvoje. Vėl ji čia stato operą, vėl kalba apie elitinio meno priartinimą prie kiekvieno ir kiloja savo maišiukus su milteliais, vitaminais ir specialiu maistu.   
Režisierė Dalia Ibelhauptaitė.
Režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

„Vos atsikeliu iš lovos, jau skandalas“, – juokiasi režisierė Dalia Ibelhauptaitė, viena koja besilaikanti Londone, kita trypianti Lietuvoje. Vėl ji čia stato operą, vėl kalba apie elitinio meno priartinimą prie kiekvieno ir kiloja savo maišiukus su milteliais, vitaminais ir specialiu maistu. „Turiu tiek energijos, kad dar ėmiausi ir griauti savo namus Londone“, –  pasakoja Dalia, jau beveik dešimt mėnesių gyvenanti specifiniu režimu, kuriame paklaidos būti negali. Mityba kas dvi su puse valandos, tik tam tikri produktai ir griežtas poilsio režimas. Tai mažiausia kaina, kurią teko sumokėti už prarastą sveikatą, tikina Dalia, pripažindama bene pirmą kartą savo gyvenime, jog mylėti reikia ne tik savo veiklas, bet ir pačią save.  Kiek žemai reikia kristi, jog suvoktum, kad turėsi jėgų pakilti, ir kaip atrodo asketiškas gyvenimas režisierės kasdienybėje?

Visuomet smagu, kai mūsų laidos istorijos įkvepia keistis ir kurti gyvenimą kitaip. Žinomas ir vertinamas architektas Dalius Regelskis tai patvirtina. Vieną gražią dieną, po „Stiliaus“ laidos pasakojimo apie žaliavalgę Viktoriją Boutenko, jis ėmė ir sukrovė visą maisto spintelių ir šaldytuvo turinį į dėžes. Atidavė tiems, kam labiau reikėjo, o pats su žmona jau ketvirtus metus vartoja tik vadinamąjį gyvą maistą. Maža to, judviejų  namuose nėra nei viryklės, nei orkaitės, nei gartraukio. O susitikti su šia pora paskatino ir dar kita priežastis – skrupulingai įrengtas jų naujas svajonių būstas.

„Mano prioritetas yra šeima“, – atvirai sako paaugles dvynes ir trejų dar nesulaukusį sūnų auginanti aktorė ir renginių vedėja Kristina Savickytė. O ji prisipažįsta, pradžioje dėl privačių renginių jautėsi kiek nejaukiai. Kaip čia taip, profesionali aktorė savo talentą rodo vestuvėse, stebėjosi ir jos kolegos bei aplinkiniai. „Vos puse lūpų apie tai kalbėdavome namuose“, – pasakoja Kristina.  Tačiau šiandien skubiai dėliojanti naujai įgytas veiklas Kristina neslepia, jog baisiausios yra gyvenimo pauzės, kai staiga tampi niekam nereikalingas. „Esu žiauriai emocionali, ir rėkiu ir net keikiuosi kartais“, – juokiasi Kristina ir atvirai pasakoja, kaip jos gyvenimas ėmėm klostytis įsisukus naujai veiklai.

„Stilius“ šeštadienį, lapkričio 15d. 19.30 val. per LRT televiziją. Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close