captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“

Naująjį sezoną laida „Ryto suktinis“ šį šeštadienį pradės ypač aktualiomis temomis ir ne mažiau aktualia muzika. Kodėl ūkininkų Petro ir Ilonos Baristų galvijai Šiaulių rajone gyvena vidury laukų pastatytoje jurtoje? Kokios nuotaikos šiuo metu vyrauja užsispyrusio žemaičio, turinčio ir aukštaitiško kraujo, ūkyje?  

Naująjį sezoną laida „Ryto suktinis“ šį šeštadienį pradės ypač aktualiomis temomis ir ne mažiau aktualia muzika.

Kodėl ūkininkų Petro ir Ilonos Baristų galvijai Šiaulių rajone gyvena vidury laukų pastatytoje jurtoje? Kokios nuotaikos šiuo metu vyrauja užsispyrusio žemaičio, turinčio ir aukštaitiško kraujo, ūkyje?

Turėsite puikią galimybę pasisvečiuoti ir Šiaulių universiteto botanikos sode. Apie alpių kalnų (gencijonai, perkūnropės) ir nuo seno lietuvių darželiuose auginamų įvairių augalų sodinimą ir priežiūrą savo žiniomis pasidalins botanikos sodo direktorė prof. Asta Klimienė ir jaunesnioji mokslo darbuotoja Rimanta Vainorienė.

O kokius stebuklus galima pamatyti Olandijoje kartą per dešimt metų rengiamoje pasaulio sodininkystės parodoje „Floriade 2012“?

Šių dienų Lietuvos meniškojo jaunimo viltis ir troškimus sužinosite artimiau susipažinę su grupės „Kamanių šilelis“ (Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas) idėjomis ir jų atliekama muzika.

„Ryto suktinis“ – šeštadienį, 10 val. iš ryto. Vedėja – Zita Kelmickaitė.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...