captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Tikri vyrai“. R. Vyšniauskas: „Geriau mirsiu, bet manęs, kaip kokio nevykėlio, niekas neneš!”

Dvylika garsių vyrų jau ketvirtą dieną atsibunda Rukloje, LDK Algirdo mechanizuotame pėstininkų batalione. Palikę savo šeimas, verslus, darbą ir patogią kasdienybę vyrai mokosi ginti Tėvynę.
Ramūnas Vyšniauskas.
Ramūnas Vyšniauskas.

Dvylika garsių vyrų jau ketvirtą dieną atsibunda Rukloje, LDK Algirdo mechanizuotame pėstininkų batalione. Palikę savo šeimas, verslus, darbą ir patogią kasdienybę vyrai mokosi ginti Tėvynę.

Po sočių pusryčių vyrai sužino džiugią, tačiau šiek tiek bauginančią žinią – šiandien jų gyvybei gali grėsti pavojus, šiandien jiems bus išdalinti tikri koviniai šoviniai. Pirmą  kartą „Tikri vyrai”  sužinos, ar šaunant į tikrą taikinį su tikrais koviniais šoviniais, būtina sulaikyti kvėpavimą ir išlikti ramiam.

„Nebuvau toks taiklus šaudant su „G36“, tačiau pistoletas – mano stiprioji pusė, sušaudžiau taikliausiai iš visų”, – džiaugėsi stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas.

Projekto dalyvių ir profesionalių karių ir toliau nenustojo stebinti save visišku pacifistu vadinantis Marijus Žiedas: „Na taip, negaliu patikėti pats, man tikrai neblogai sekasi šaudyti. Viskas pakankamai aišku ir tikslu. Gal aš tiesiog nesijaudinu, todėl viskas pavyksta gan gerai.”

Pusės dienos pratybos Gaižiūnų poligone iš vyrų atėmė daug jėgų, tačiau tai dar ne visi jų išbandymai. Grandinis Nerijus Globys parengė dar vieną užduotį. Vyrai savarankiškai turi surasti jų laukiantį automobilį, bet tam jie turi vos 5 minutes, jei su užduotim nebus susidorota per nurodytą laiką, automobilis vyrų nelauks.

Ramūnas Vyšniauskas, nutraukęs savo sportininko karjerą, dėl sporto turintis kelių sanarių traumas, negali pakelti didelių kruvių, o bėgimas ar ilgų distancijų įveikimas pėstute sukelią buvusiam sportininkui nepakeliamus skausmus. Tad per 5 minutes įveikti kelių kilometrų atstumą atrodytų Ramūnui neįveikiama kliūtis.

„Vadas pasiūlė mane nešti! Dabar įsivaizduokite visi bėga ir dar neša mane?! Na jau ne, geriau mirsiu, bet manęs kaip kokio nevykėlio niekas neneš. Skauda, bet vistiek bėgsiu!” – dalinosi įspūdžiais Ramūnas Vyšniauskas po jau sėkmingai įveiktos užduoties.

„Tikrų vyrų” nuotykiai Rukloje dar tik prasideda. Kuriam vyrui sunkiausia, kuris svajoja apie namus, o kuris suprato atradęs savo pašaukimą, sužinokite jau šį ketvirtadieni 18:50 per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...