captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: lietuvė – tituluota gražiausia Airijos moteris

„Niekada savęs nelaikiau gražia“, – laidoje „Emigrantai“ per LRT savąją Pelenės istoriją pasakoja Olga, rankose laikydama pelnytai laimėtą „Misis Airija“ karūną. Prieš dvylika metų į Airiją atostogauti atvykusi moteris liko padirbėti ir užsibuvo...

„Niekada savęs nelaikiau gražia“, – laidoje „Emigrantai“ per LRT savąją Pelenės istoriją pasakoja Olga, rankose laikydama pelnytai laimėtą „Misis Airija“ karūną. Prieš dvylika metų į Airiją atostogauti atvykusi moteris liko padirbėti ir užsibuvo...

Palikusi kasininkės darbą Lietuvoje, Olga pirmuosius žingsnius Airijoje žengė kartu su sūneliu ir jo tėvu, tuometiniu draugu. Moteris prisimena, jog pradžioje buvo nelengva – nemokėdama anglų kalbos ištisus metus rinko pievagrybius. Vėliau pramokusi keletą reikalingų frazių pasikalbėjimui, Olga perėjo į fabriką, kuriame dirbo kiaušinių pakuotoja. Galiausiai atkakliai besistengianti imigrantė rado kvalifikuotą darbą biure – atlikinėjo prekių užsakymus parduotuvėms.

Emigracijos vargai porą išskyrė, Olga su sūnumi išsikraustė, o pas juos netrukus atvyko gyventi moters mama ir brolis. Pastarasis užregistravo sesę internetinėje pažinčių svetainėje. Ten Olga susipažino su dabartiniu vyru, septyneriais metais vyresniu airiu Marku. Nepaisant pirmojo pasimatymo neigiamo įspūdžio, moteris vyrui suteikė antrą šansą. Meilė įsižiebė ir pora apsigyveno kartu, o netrukus jiems gimė sūnus. Praėjus keletui metų jiedu romantiškai dviese atšventė savo vestuves Barbadose.

Šiandien pora valdo nuosavą parduotuvėlę: patys ir prekiauja, ir tvarko visus reikalus. Na, o Olga džiaugiasi ne tik gražia ir darnia šeima, bet ir savo grožio laurais – „Misis Airija“ karūnos laimėjimas atvėrė duris į mados industriją, moterį vis dažniau kviečia į fotosesijas bei rūbų demonstravimus ant podiumo.

Kita laidos „Emigrantai“ istorija – apie aistringą meilę miestui ir vyrui. Rūta Daugėlaitė Vilniuje turėjo viską: teisinį išsilavinimą, darbo vietą vienoje didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje, prabangų būstą, automobilį. Sulaukusi 30-ies, moteris pasidavė darbo siūlomai avantiūrai – išvyko į Paryžių studijuoti antrųjų magistro studijų. Pasibaigus mokslams, kada reikėjo grįžti namo, moteris pajuto, jog įsimylėjo miestą ir prancūzą. Pastarasis paradoksaliai buvo kitoks, nei Rūtos svajonėse: ankščiau ji žvalgėsi tik į teisininkus, o prancūzas – santechnikas. Taip per lemtingą atsitiktinumą moteris gavo darbą – transporto įmonėje, kurioje didžioji dauguma vairuotojų – lietuviai.

„Emigrantai“ – antradienį 18.50 val. per LRT televiziją. Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė. Laidos įrašą galite rasti LRT.lt „Mediatekoje“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...