captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas": namas geriausiame Lietuvos dvare – už 22 Lt 60 ct per mėnesį

Nemokamai išveža šiukšles, sutvarko kelią iki namų, pasirūpina teritorijos apsauga. Net lapų grėbti nereikia. Namas – ant ežero kranto, nuo kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas į senąją Lietuvos sostinę.

Nemokamai išveža šiukšles, sutvarko kelią iki namų, pasirūpina teritorijos apsauga. Net lapų grėbti nereikia. Namas – ant ežero kranto, nuo kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas į senąją Lietuvos sostinę. Ir visa tai – vos už 22 litus per mėnesį. Tiek kainuoja gyvenimas geriausiai sutvarkytu pripažintame Lietuvos dvare – Užutrakyje. Todėl nė kiek nenuostabu, kad, net ir turint kur, kraustytis iš valdiškomis lėšomis išlaikomo dvaro nesinori.

Nuo sovietmečio Užutrakyje gyvenantys valstybės nuomininkai – 15 šeimų – už tokį privilegijuotą  gyvenimą jau antrą dešimtmetį kovoja su Trakų nacionalinio parko direkcija. Mat ši siekia juos iškraustyti. Kad dvaras pagal įstatymą ne tik jiems, bet ir teisėtam savininkui – valstybei – tarnautų.

Nuožmi nuomininkų ir dvaro prižiūrėtojų kova įtraukė ir vieną namus Trakuose turinčią įstatymų kūrėją. „Oi, lėks kažkieno galvos..." – grėsmingai pažadėjo žinoma politikė ir kaip mat ėmėsi parlamentinės Trakų istorinio nacionalinio parko vadovų darbo kontrolės.

Parlamentinė Užutrakio dvaro intrigų priežiūra – laidoje „Specialus tyrimas", lapkričio 4 d., antradienį, 21.15 per LRT televiziją. Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...