captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinyje“ – sveiko maisto šventė

Laidoje „Ryto suktinis“ tikras svečių ir spalvų margumynas. Nepatikėsite, akys net raibs nuo įvairiaspalvių sveikuoliškų patiekalų. Jų gausa be jokių išlygų Jus užburs, nes sveiko maisto šventė, vykusi Raudondvario pilies dvare, mus tikrai sužavėjo.

Laidoje „Ryto suktinis“ tikras svečių ir spalvų margumynas. Nepatikėsite, akys net raibs nuo įvairiaspalvių sveikuoliškų patiekalų. Jų gausa be jokių išlygų Jus užburs, nes sveiko maisto šventė, vykusi Raudondvario pilies dvare, mus tikrai sužavėjo. Ragausime, dalysimės originaliais receptais, kepsime duoną, sužinosime, kaip pasigaminti iš duonos apkepą, putėsius ir kleckus ir būtinai pasikalbėsime apie sveiko maisto svarbą. Čia savo svarų žodį tars Lietuvos sveikuolių sąjungos ir Vydūno draugijos garbės narė, chemijos mokslų daktarė doc. Ksavera Vaištarienė, natūralios medicinos daktarė Aiva Vaivarienė ir kt. Tad nepraleiskite progos ir pasigrožėti, ir pasisemti originalių sveikos gyvensenos idėjų.

Gydytoja podiatrė Aušra Valevičienė patars, kaip išsirinkti patogią avalynę rudeniui ir žiemai, pasakos apie ortopedinių priemonių svarbą.

Širdį paglostys Radvilė Kraujalytė ir jos mokytoja Rima Žudienė iš Ukmergės rajono. Atvykusios iš Antano Smetonos tėviškės – Užulėnio kaimo, mūsų viešnios nuoširdžiai dalysis savo muzika. Rima Žudienė  – tikrų tikriausia inžinierė statybininkė, renginių organizatorė, kompozitorė, nepažįstanti natų. Ji kuria muziką pagal Ukmergės krašto poetų eiles ir gimusias dainas dovanoja savo mokinei Radvilei. O tuomet mielai kartu muzikuoja.

Vedėja Zita Kelmickaitė.

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...