captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Savaitė“, gegužės 27 d.

Viskam turi būti saikas. Generalinis prokuroras siekia panaikinti teisėjos Venckienės neliečiamybę. Kaip pasielgs Seimas? Apie Lenkijos palankumą Rusijai,  NATO pažadus bei santykius su kaimynėmis ir sąjungininkėmis – mintys po Prezidentės vizito JAV.

Viskam turi būti saikas. Generalinis prokuroras siekia panaikinti teisėjos Venckienės neliečiamybę. Kaip pasielgs Seimas?

Apie Lenkijos palankumą Rusijai,  NATO pažadus bei santykius su kaimynėmis ir sąjungininkėmis – mintys po Prezidentės vizito JAV.

Ar reikėjo nacionalizuoti „Snorą“? Seimo komisija tikina, kad sprendimas skubotas ir nepagrįstas.

Laikinoji Seimo komsija, tyrusi  komercinio „Snoro“ banko žlugimo aplinkybes, šią savaitę nesugebėjo pritarti visoms išvadoms, tačiau jos pirmininkas Valentinas Mazuronis pakartojo, tai, ką dar praėjusią savaitę sakė mūsų laidai: kad komisija konstatavo, jog Lietuvos banko veiksmai nacionalizuojant „Snorą“ ir skelbiant jam bankrotą, buvo skuboti ir nepakankamai motyvuoti. Lietuvos banko valdytojas Vitas Vasiliauskas, atremdamas komisijos kritiką, sako, kad sprendimas buvo skubus, ne ne skubotas, apsaugojęs mokesčių mokėtojų pinigus. O komisijos išvados paveiks teismą Londone. Vitas Vasiliauskas – „Savaitės“ svečias.

Visa tai – Lietuvos televizijos „Savaitėje“ sekmadienį tuo po „Panoramos“, 20.45 val. Laidą veda Nemira Pumprickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...