captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: „Gustavo nuotykiai“ – naujausias lietuviškas filmas ne tik vaikams

Kino teatruose Jūsų laukia  nepamirštama kelionė  – „Gustavo nuotykiai“ – besidriekianti iki pat vandenyno gelmių ir net kosmoso! ... Kaip dažniausiai ir būna – viskas prasidėjo Lietuvoje.

Kino teatruose Jūsų laukia  nepamirštama kelionė  –„Gustavo nuotykiai“ – besidriekianti iki pat vandenyno gelmių ir net kosmoso! ... Kaip dažniausiai ir būna – viskas prasidėjo Lietuvoje.

Nuo kūrinio idėjos iki paties meno kūrinio – ilgas kelias. Kelio pradžioje – eskizai, modeliai ir instrukcijos. Vieni jų tampa kūriniais ir yra eksponuojami galerijose, kiti tokiais net ir netapę ten atsiduria, nes, šiaip ar taip, tai jau menas, tik neįvykęs. Nacionalinės dailės galerijoje paroda „Pirmavaizdžiai: idėjos, eskizai, modeliai ir instrukcijos".

Jei reikėtų pasakyti kaip skamba ruduo – dalis paminėtų paukščius, vėją ar vienišą katę, kiti prisimintų bulviakasio šurmulį, mokyklos skambutį ar 12-tus metus vykstantį tarptautinį dainuojamosios poezijos festivalį „Tai – aš". Po šio reportažo ir savaitę vyksiančio festivalio ruduo Jums bus geltonas, o skambės galbūt, kaip jaunas bardas Gytis Ambrazevičius.

Šviesi kultūra beldžiasi į Jūsų namus...

Laidą veda Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...