captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Svajonę turiu“: išsipildė troškimas pamatyti gyvus delfinus

Keturis dešimtmečius delfinų atvaizdus kolekcionuojanti ponia Leonarda iki gyvenimo galo prisimins, kaip pirmą kartą pakštelėjo gyvam jūrų žinduoliui į nosį. Lyg to būtų maža, užkietėjusiai delfinų gerbėjai TV studijoje kompaniją palaikė ir dar vienas „delfinas“ – dainininkas Stano.

Keturis dešimtmečius delfinų atvaizdus kolekcionuojanti ponia Leonarda iki gyvenimo galo prisimins, kaip pirmą kartą pakštelėjo gyvam jūrų žinduoliui į nosį. Lyg to būtų maža, užkietėjusiai delfinų gerbėjai TV studijoje kompaniją palaikė ir dar vienas „delfinas“ – dainininkas Stano. Kokių nuotykių patyrė delfinų apsuptyje atsidūrusi kaunietė, bus galima pamatyti antrojoje televizijos šou „Svajonę turiu“ laidoje šį ketvirtadienį LRT eteryje.

„Delfinai mane lydi didžiąją gyvenimo dalį, tačiau iki šiol tas bendravimas vyko nuotoliniu būdu - per televizorių, per knygas, per savo kolekciją, kurioje - šimtai delfinų įvairiausiais pavidalais. Jei dauguma turi kiaules taupykles, tai aš - žinoma, delfiną taupyklę. Bet gyvo susitikimo su šiais gražuoliais niekas neatstos. Tai buvo kažkas nepakartojamo ir fantastiško, nušvietusio mano dienas ryškesnėmis spalvomis“, – kalbėjo vyresnio amžiaus lietuvių troškimus pildančio „Camelia“ ir LRT televizijos šou „Svajonę turiu“ herojė.

Vedėjas Vytautas Rumšas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...