captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Elito kine“– „Kino pavasario“ filmas „Tiranozauras“ (Tyrannosaur)

Sandanso kino festivalyje juosta apdovanota už geriausią režisūrą (režisierius Paddy Considine), specialus žiuri prizas už vaidybą. Dinaro britų filmų festivalyje įvertinta „Auksinio Hičkoko“ prizu kaip geriausias filmas. BAFTA apdovanojimas prodiuseriui ir režisieriui, 16 tarptautinių kino apdovanojimų bei 19 nominacijų Čikagos, Stokholmo ir kituose festivaliuose.

Sandanso kino festivalyje juosta apdovanota už geriausią režisūrą  (režisierius Paddy Considine), specialus žiuri prizas už vaidybą. Dinaro britų filmų festivalyje įvertinta „Auksinio Hičkoko“ prizu kaip geriausias filmas. BAFTA apdovanojimas prodiuseriui ir režisieriui, 16 tarptautinių kino apdovanojimų bei 19 nominacijų Čikagos, Stokholmo ir kituose festivaliuose. 

Provincijos miestelyje, kur treninguoti vyrukai vedžiojasi agresyvius šunis, o reikalai tvarkomi su beisbolo lazda, Džozefas čia – senas vilkas. Jo gyvenimas sukasi tarp kazino, apšepusių namų ir alinės. Jis piktas ir vienišas. Keli ūmūs įsiūčio ir agresijos protrūkiai išmuša Džozefą iš vėžių. Jis pats išsigąsta ir bėga nuo savęs. Lyg išgelbėjimas jo kelyje pasimaišo Hana, religinga labdaringos krautuvėlės darbuotoja. Ji gyvena kitokiame pasaulyje ir, anot Džozefo, nė nenutuokia, koks mėšlas yra gyvenimas. Vis dėlto jie randa bendrą kalbą, o Hanos paslaptis juodu suartina.

Didžioji Britanija

2011

N-14

Režisierius: Paddy Considine

Vaidina: Peter Mullan, Olivia Colman, Eddie Marsan, Ned Dennehy, Samuel Bottomley, Sian Breckin, Paul Popplewell, Sally Carman, Ron Butler

 Tyrannosaur
(2011) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...