captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: herojus atskrido specialiai iš Airijos

Dvi šio vakaro istorijos privers susimąstyti apie artumo poreikį bei apie nekintamas vertybes.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Dvi šio vakaro istorijos privers susimąstyti apie artumo poreikį bei apie nekintamas vertybes.

Sigitas parašė laidos rengėjams, kad ieško bendramokslio, bičiulio Ramūno. To, su kuriuo kadaise baigė Šiaulių statybininkų mokyklą ir su kuriuo, anot Sigito, buvo kaip broliai.

Sigitas tikino, kad dėl žinių apie Ramūną, nieko nelaukęs, atskristų iš Airijos, kur šiuo metu gyvena. Tokie tikinimai kėlė abejonių. Na, kas gi leistųsi į kelionę dėl kažin kada, prieš porą dešimtmečių, buvusio draugo?

Visgi klydome. Sigitas tęsėjo pažadą ir specialiai į laidą atskrido iš Airijos. Tik kokios žinios apie draugą jo laukė Lietuvoje?

Kitos istorijos herojus, Rolandas, turi šeimą, žmoną, dvi dukrytes, seserį, tačiau jautėsi vienišas. Vien dėl to, kad apie šeimą, kurioje gimė, mažai ką begalėjo pasakyti. Kad nieko nežinojo apie giminę, kitus artimuosius – dėdes, tetas, pusbrolius ar pusseseres.

Ar tokių esama? Jeigu taip, tai kur jie? 

O viename Lietuvos miestelyje gyvenanti Sonata daugybę metų ilgėjosi šeimos, ilgėjosi artimųjų, kuriuos galėtų mylėti ir kuriems jaustųsi reikalinga. Ar galėjo Sonata  tikėtis, kad vieną dieną aplankysime ją būtent tų artimųjų  paprašyti?

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 18.50 val.

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...