captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kaip poilsiauja australai?

Laidoje „Ryto suktinis“ Jus pakerės tikri fortepijono muzikos meistrai ir jų šmaikštumas. Tai trys pianistų kartos, suvokiančios, kad be šio instrumento gyvenimas nieko vertas.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Laidoje „Ryto suktinis“ Jus pakerės tikri fortepijono muzikos meistrai ir jų šmaikštumas. Tai trys pianistų kartos, suvokiančios, kad be šio instrumento gyvenimas nieko vertas. Profesorė Veronika Vitaitė, daugiametė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos fortepijono katedros vedėja, didžiuojasi savo dukra – jauniausia Lietuvos fortepijono profesore Aleksandra Žvirblyte bei talentingu anūku Pauliumi Andersonu, studijuojančiu LMTA pirmame kurse fortepijono specialybę.

Paulius, sekdamas savo mamos ir močiutės pėdomis, pripažįsta, jog jį, tikrą peštuką ir hiperaktyvų vaiką, muzika jau vaikystėje sutramdė: „Tai buvo pati tinkamiausia priemonė mano energiją panaudoti naudingiems tikslams.“ O Pauliaus mama Aleksandra Žvirblytė ir močiutė Veronika Vitaitė nepaliauja stebinti žmonių ne tik muzikos garsais, bet ir pedagoginiais gebėjimais bei visuomenine veikla. Sužinosite, kaip tapti pianistu ir pažadinti kūrybiškumą bei kitus dalykus. Tad nusiteikite įdomiam pokalbiui ir sielą užburiančiai fortepijono muzikai.

Žongliruojantys liepsnojančiais deglais, spjaudantys ugnimi Ugnies teatro studijos „Liepsnose“ fakyrai papasakos, kodėl juos užbūrė ugnies magija. Sužinosite apie naudojamas priemones ir kuriamą ugnies pasirodymų scenografiją.

Pratęsime savo kelionę į Australiją. Aplankysime gražiausias vieteles, užsuksime į Adelaidės turgų ir sužinosime, kaip poilsiauja australai.

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com

Vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close