captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gyvenimas“: A. Stančikienės gyvenimo istorija, sukrėtusi Lietuvą

„Dabar, prisimindama laiką, praleistą su sūnumis, gailiuosi tik vieno – kad per daug rūpinausi ir per mažai mylėjau”, – sunkiai tramdydama ašaras LRT laidos „Gyvenimas” kūrėjams pasakojo Aušra Stančikienė.
Aušra Stančikienė.
Aušra Stančikienė.

„Dabar, prisimindama laiką, praleistą su sūnumis, gailiuosi tik vieno – kad per daug rūpinausi ir per mažai mylėjau”, – sunkiai tramdydama ašaras LRT laidos „Gyvenimas” kūrėjams pasakojo Aušra Stančikienė. Tai, kad jos giminės moterys paveldi sunkią genetinę ligą, moteris sužinojo tik tuomet, kai, palaidojusi pirmą sūnų, susilaukė antrojo.

„Jau kitą dieną po Algiuko gimimo, priglaudusi jį supratau, kad jam tas pats, kaip ir pirmajam sūnui, kuris mirė nesulaukęs antrojo gimtadienio. Gydytojai rengė konsiliumus, darė tyrimus, bet nieko nerado. Vieni ramino mane, kad per daug jaudinuosi. Kiti barė, neva per daug iš vaiko noriu. Aš viena žinojau tiesą – man tai buvo sunkiausias dalykas gyvenime. Kai prašai pagalbos, o tau įžūliai atšauna, kad jos nereikia... Tai truko labai ilgai. Man tai truko amžinybę...” – skaudžią savo gyvenimo istoriją pasakojo A. Stančikienė.

Po kurio laiko gydytojai diagnozavo, kad Algiukas serga itin reta genetine liga. Aušra savo gyvenimą paskyrė sūnui – stengėsi padaryti viską, kad mažylis būtų laimingas.

Tačiau neįgalius vaikus auginančios šeimos susiduria su daugybe sunkumų, kuriuos įveikti vienam labai sunku. Tad, norėdama padėti išbandymų užkluptiems žmonės Aušra įkūrė neįgalius vaikus globojantį  labdaros-paramos fondą „Algojimas”.

Kai televizijos ekrane pamatote keturis skaičius, raginančius aukoti tiems, kuriems labiausiai reikia paramos, retai kada susimąstome apie žmones, padedančius įvykti gerumo stebuklams.

LRT laida „Gyvenimas” šį vakarą 18.50 val. papasakos apie juos. Viena iš tokių geradarių – Aušra Stančikienė, nuo kurios dramatiškos, visą Lietuvą sujaudinusios istorijos prasidėjo gerumo dalybos.

Laidos vedėjas Edvardas Žičkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...