captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantuose“ – iš Šalčininkų kilusi garsi Niujorko manekenė

„Kartais kalbėdama internetu su mama naudojuosi žodynu, mat ima ir užkrinta kai kurie lietuviški žodžiai“, – prisipažįsta viena iš LRT televizijos laidos „Emigrantai“ herojų Oksana.
Manekenė Oksana Gedroit-Jager.
Manekenė Oksana Gedroit-Jager.

„Kartais kalbėdama internetu su mama naudojuosi žodynu, mat ima ir užkrinta kai kurie lietuviški žodžiai“, – prisipažįsta viena iš LRT televizijos laidos „Emigrantai“ herojų Oksana. Šį antradienį „Emigrantuose“ – istorijos žmonių, kurie, aktyviai savęs ieškoję ir galop suradę, nepaliaujamai ir toliau siekia savų tikslų, tačiau lietuviškus žodžius taria vis rečiau...

Andriaus praeitis tokia spalvinga, kad sunku patikėti, jog tai – 25-erių metų vyruko patirtis. Andrius paauglystėje neteko mamos, jį globoti ėmėsi vyresnė sesuo, vėliau brolį išsivežusi į Vokietiją. Nemokėdamas kalbos lietuvis pradėjo lankyti vokiečių mokyklą. Šis laikotarpis buvo itin sunkus, tad vos gavęs mokyklos baigimo diplomą jaunuolis grįžo į Lietuvą. Neturintis aukštojo išsilavinimo Andrius dirbo bet ką: buvo konsultantas statybinių prekių parduotuvėje, fotografas naktiniuose klubuose, signalizacijos įrangos montuotojas ir net „go-go“, o vėliau ir striptizo, šokėjas...

Vaikinas įsisuko į nesibaigiantį naktinio gyvenimo siautulį. Šiandien vyras prisipažįsta, jog anuomet jam trūko atsakingumo, tad teko bėgti nuo slegiančios skolų naštos iš Lietuvos į Londoną, vėliau į Graikiją. Ten jaunuolis dirbo barmenu, didžėjumi. Po kiek laiko grįžęs į Lietuvą Andrius dirbo Palangoje, šoko striptizą ir dalyvavo skandalingai pagarsėjusiame erotikos festivalyje „Aistra 2011“. Netikėtai vaikiną paliko mergina. Šis įvykis padėjo suprasti, kad kažką gyvenime reikia keisti. Šiandien Andrius gyvena Hamburge, Vokietijoje, ir valdo savo verslus – prabangių automobilių nuomos ir pavojingų medžiagų pervežimo kompanijas.

Kita istorija – iš už Atlanto, vienos iš pasaulio mados sostinių Niujorko. Oksana Gedroit-Jager Niujorke gyvena jau trejus metus, o Lietuvą paliko prieš penkerius. Ši 25-erių lietuvaitė – žymi mados pasaulio žvaigždė. „Niekada net nesvajojau, kad mano gyvenimas susiklostys būtent taip“, – šiandien laidai „Emigrantai“ pasakoja mergina. Iš Šalčininkų kilusią merginą modelių agentūra „Baltic Models Management“ išsiuntė į Milaną. Ten ji akimirksniu sužibėjo ir iškeliavo į Tokiją. Modelis dirba su garsiausiais pasaulio mados ženklais, tokiais kaip „Calvin Klein“, „Burberry“, „Diesel“ ir kt.

Oksana yra ištekėjusi už modelio Denio iš Nyderlandų. Gražiausia modelių pora tituluojama šeima gyvena prabangioje Niujorko dalyje, Manhatene, šalia įsikūrusio pasaulio finansų centru vadinamo Volstryto. Moteris prisipažįsta, jog toks gyvenimo tempas yra nelengvas iššūkis, tačiau stiprybės lietuvaitė semiasi iš tikėjimo. Oksana ne tik kas sekmadienį eina į bažnyčią, bet ir kas vakarą kalba rožančių.

„Emigrantai“ – antradienį 18.50 val. per LRT televiziją. Reportažus rengė Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė.

Laidos anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=LxRSrP4oHuc&feature=youtu.be

Laidos įrašą galite rasti LRT.lt „Mediatekoje“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...