captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: tvarkydama buvusio nuomininko paliktą netvarką, šeimininkė... neteko rankos

Nelegalių sprogmenų gamyba Lietuvoje baudžiama laisvės atėmimu. Tačiau ir tai nesustabdo pirotechnikos entuziastų. Vienas iš tokių pagamino bombą-siurprizą ir paliko jį nuomoto buto spintoje. Tvarkydama buvusio nuomininko paliktą netvarką, buto šeimininkė... neteko rankos.

Nelegalių sprogmenų gamyba Lietuvoje baudžiama laisvės atėmimu. Tačiau ir tai nesustabdo pirotechnikos entuziastų. Vienas iš tokių pagamino bombą-siurprizą ir paliko jį nuomoto buto spintoje. Tvarkydama buvusio nuomininko paliktą netvarką, buto šeimininkė... neteko rankos. Bombų gamintojas – laisvėje, jo nuskriausta, šešias operacijas patyrusi moteris – jau ketverius metus nuolat lankosi pas medikus. Mūsų tyrimas įrodė, jog Lietuvoje visai nesunku įsigyti medžiagų, reikalingų sprogmenims gaminti.

Kita tema. Neįtikėtinas pasakojimas išteisino vairuotoją, kuri prisipažino važiavusi girta ir padariusi avariją. Vėliau persigalvojo ir įtikino teismą, kad policijai prišnekėjo nesąmonių. Gali vairuoti girtas, apie tai informuoti policiją, o išsiblaivęs persigalvoti ir likti nenubaustas?  Mūsų tyrimo objektas – teismo sprendimas, išteisinęs girtą vairuotoją.

„Specialus tyrimas“ – rugsėjo 30 d., antradienį, 21.15 val. per LRT televiziją.

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...