captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjera. „Poseidonas“ (The Poseidon Adventure). 1,2 s.

Didžiulis laivas „Poseidonas“ – tikras plaukiojantis miestas. Tarp jo dviejų su puse tūkstančio keleivių yra ir amerikiečių saugumo ministerijos agentas Maikas Rogas. O tarp daugiau nei tūkstančio laivo komandos narių slepiasi teroristas Kemalis, pasirengęs sukrėsti pasaulį baisiu teroro aktu.

Didžiulis laivas „Poseidonas“ – tikras plaukiojantis miestas. Tarp jo dviejų su puse tūkstančio keleivių yra ir amerikiečių saugumo ministerijos agentas Maikas Rogas. O tarp daugiau nei tūkstančio laivo komandos narių slepiasi teroristas Kemalis, pasirengęs sukrėsti pasaulį baisiu teroro aktu. Sužinojęs apie pavojų „Poseidono“ kapitonas nukreipia lainerį visu greičiu į artimiausią uostą. Bet katastrofos jau nebeišvengsi. Praėjus kelioms minutėms po Naujųjų metų pradžios, laivą supurto  galingas sprogimas. Daugiatonis monstras lėtai grimzta į vandenyno gelmes. Kol likę gyvi atkakliai kovoja dėl gyvybės ir  bando išsigelbėti, Rogas su Kemaliu stoja į žūtbūtinę kovą.

 

Nuotykių mini serialas

JAV

2005

N-7

Režisierius: John Putch

Vaidina: Adam Baldwin, Rutger Hauer, Steve Guttenberg, Bryan Brown, C. Thomas Howell, Peter Weller, Alex Kingston, Clive Mantle, Alexa Hamilton, Sylvia Sims

 The Poseidon Adventure
(2005) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...