captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Teisė žinoti“

Amerikiečių humoristas Robertas Orbenas yra klausęs – ar jums niekada neatrodė, kad vienintelė priežastis, dėl kurios būna rinkimai – patikrinti, ar teisingos buvo sociologinės apklausos? 

Amerikiečių jumoristas Robertas Orbenas yra klausęs – ar jums niekada neatrodė, kad vienintelė priežastis, dėl kurios būna rinkimai – patikrinti, ar teisingos buvo sociologinės apklausos? 

Be tekstų komediantams, R.Orbenas taip pat rašydavo kalbas buvusiam JAV prezidentui Geraldui Fordui ir politikos virtuvę šiek tiek pažinojo. Kiek ją pažįsta balsuosiantys Lietuvos Seimo rinkimuose spalio mėnesį? Kiek ją pažįsta patys keliantieji savo kandidatūras? Ko galima laukti ir iš vienų, ir iš kitų, kas bus rimta, o kas nelabai?

Laidoje „Teisė žinoti“ diskutuos sociologė, bendrovės „Baltijos tyrimai“ vadovė dr. Rasa Ališauskienė, viešųjų ryšių specialistas,  „VRP Hill & Knowlton“ valdybos pirmininkas Mykolas Katkus ir žurnalistas, „Lietuvos ryto“ politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris.

Savo klausimus ar pastabas į laidą siųskite adresu teisezinoti@lrt.lt , iki laidos galite palikti šios žinutės komentaruose.

„Teisė žinoti“ – trečiadienį, 21.00 per LRT TELEVIZIJĄ. Laidą vedą Rita Miliūtė.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...