captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: istorija, sujungusi visiems laikams Abromavičių ir Dautartų šeimas

Laidoje „Ryto suktinis“ ir talentingi, ir gražūs žmonės. Vilnietė moksleivė Lelija Populaigytė svajoja tapti interjero dizainere ir jau yra pastačiusi savo pirmąjį triaukštį namą! Virtuvės, svetainės ir miegamieji apstatyti baldais, šviečia modernūs šviestuvai, žydi gėlės, tiesa, visos interjero detalės sukurtos iš kremo indelių, dantų pastos kamštelių, saldainių popierėlių.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.
Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Laidoje „Ryto suktinis“ – ir talentingi, ir gražūs žmonės. Vilnietė moksleivė Lelija Populaigytė svajoja tapti interjero dizainere ir jau yra pastačiusi savo pirmąjį triaukštį namą! Virtuvės, svetainės ir miegamieji apstatyti baldais, šviečia modernūs šviestuvai, žydi gėlės, tiesa, visos interjero detalės sukurtos iš kremo indelių, dantų pastos kamštelių, saldainių popierėlių. Kūrybinga M. K. Čiurlionio menų mokyklos auklėtinė konstruoti išmoko iš savo senelio, kuris jai ir įrengė pirmąjį „butą“.

Šį kartą mūsų laidoje padvelks ir prisiminimais, kurie daugeliui  palies pačias jautriausias širdies kerteles. Istorija, sujungusi visiems laikams Abromavičių ir Dautartų šeimas, neliks nutylėta. Įsimintiną istoriją apie žydaitę Ariellą, gimusią gete ir iš ten išgelbėtą, savo širdyse saugo jau po karo gimę jos broliai. Šiandien apie tai pasakoja vienas jų – Londone gyvenantis, Kauną mylintis verslininkas Benjaminas Bramsas, glaudžius ryšius palaikantis su rašytojo Vlado Dautarto vaikais. Režisierius Julius Dautartas ir jo sesuo Marija Virketienė labai jautriai prisimena savo tėvo Vlado Dautarto pasakojimą apie tai, kaip jų seneliai Juozas ir Julija Dautartai Šilelio kaime slėpė žydaitę Ariellą ir ją išgelbėjo. Graudūs ir žmogiški gyvenimo vingiai – labai nuoširdžiai ir paprastai.

Rafailas Karpis su liūdesiu dovanos savo dainas, kurios gal užliūliuos Jus, o gal sugraudins, nukels atgal į praeitį.

Savo pasiūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el.p. adresu: norinkeviciute@gmail.com

Laidos vedėja Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close