captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Viena byla dviem“

Nuo rugsėjo 3-osios žiūrovų dėmesiui – jau daugelį metų vienas mėgiamiausių vokiečių detektyvinių serialų „Viena byla dviem“.

Nuo rugsėjo 3-osios žiūrovų dėmesiui – jau daugelį metų vienas mėgiamiausių vokiečių detektyvinių serialų „Viena byla dviem“.  

Serialas, kuriame bylos tyrimą atlieka advokatas ir privatus seklys.

Buvęs vokiečių policijos karininkas Jozefas Matula dirba privačiu sekliu Frankfurte ir talkina advokatui tiriant žmogžudystes. Jo darbo metodai efektyvūs, tačiau neretai jis imasi tirti savarankiškai ir įsivelia į pavojingus banditų konfliktus bei susišaudymus. Kai teismo rūmuose nušaunamas jo partneris Fosas, toliau bylas jis narsto su prokuroru Marku Lesingu, kuris, nors ir paaukštintas iki vyriausiojo prokuroro, pereina į kitą barikadų pusę – tampa advokatu ir imasi ginti tuos, kurių nekaltumu neabejoja. “Advokatas, turintis širdį” – taip jį vadina Matula.

Matula – dešinioji advokato ranka ir nepamainomas pagalbininkas, kai reikia surinkti faktus, įrodančius Lesingo ginamojo nekaltumą. Šio dueto darbo profesionalumu ne kartą įsitikino ir žmogžudysčių skyriaus komisarai.

Detektyvinis serialas „Viena byla dviem“ ne vieną dešimtmetį yra vienas iš populiariausių Vokietijoje.  

 

Vokietija, 1981–2012

N-7

Režisieriai: Ralph Bohn, Michael Mackenroth, Michael Kreindl ir kt.

Vaidina: Claus Theo Gärtner, Mathias Herrmann, Renate Kohn, Paul Erich Frielinghaus, Günter Strack, Rainer Hunold 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...