captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto suktinis“: kineziterapeuto Samuelio Tatco jaunystės eliksyras

Laida „Ryto suktinis“ kaip visuomet šeštadienio rytmetį žada praleisti su jumis itin įdomiai. Pašmaikštausime ir jaunystės eliksyro bandysime pasisemti iš daktaro kineziterapeuto, gyvenančio Niujorke ir visai neseniai išleidusio knygą apie sveikatą, Samuelio Tatco.   
Kineziterapeutas Samuelis Tatcas.
Kineziterapeutas Samuelis Tatcas.

Laida „Ryto suktinis“ kaip visuomet šeštadienio rytmetį žada praleisti su jumis itin įdomiai. Pašmaikštausime ir jaunystės eliksyro bandysime pasisemti iš daktaro kineziterapeuto, gyvenančio Niujorke ir visai neseniai išleidusio knygą apie sveikatą, Samuelio Tatco. Gydęs daugybę garsiausių pasaulio žmonių, gydytojas nesipuikuoja, kviečia visus mylėti savo kūną ir būtinai judėti. Sulauksite vertingų patarimų, o gal sužinosite, kaip smagiai ir sveikai galima gyventi be vaistų.

Kita intriguojanti tema apie šamus.  Afrikiniai šamai jau gyvena ir Lietuvoje, tiesa, jie auginami maistui tarytum paršiukai ar viščiukai. Kuo skiriasi afrikinis arba šiltavandenis šamas nuo lietuviško,  pasakoja šamų auginimo įmonės vadovas Gintautas Ramanauskas. O virtuvės šefas prancūzas Patrickas Olejniczakas ruošia gurmanišką iš šamo patiekalą su daržovėmis ir baravykais.

Kviesime jus trumpam nuskristi  į Australiją. Būtinai pasivaikščiosime Sidnėjaus gatvelėmis, netikėtai užsuksime šen bei ten ir dar kartą suskubsime į Sidnėjaus konservatoriją. Pratęsime jaukią pažintį su šiuo prabangiu, bet kiekvienam – ir jaunam, ir senam, prieinamu muzikos studijų centru.   

Savo siūlymus ir mintis surašykite ir atsiųskite mums el. pašto adresu: norinkeviciute@gmail.com 

Laidą veda Zita Kelmickaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...