captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip atrodo kolekcininkės R. Zabulienės namai?

Kaip atrodo kolekcininkų namai ir kokią vietą juose užima meno kūriniai? Būtent dėl meno žinoma bankininkė Ramunė Zabulienė pravėrė mums savo namų duris. Ne paslaptis, jog daugelį metų Zabulių pora domisi menu ir kaupia unikalius autorinius darbus, kuriems namuose kartais pritrūksta net sienų.   
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Kaip atrodo kolekcininkų namai ir kokia vietą juose užima meno kūriniai? Būtent dėl meno žinoma bankininkė Ramunė Zabulienė pravėrė mums savo namų duris. Ne paslaptis, jog daugelį metų Zabulių pora domisi menu ir kaupia unikalius autorinius darbus, kuriems namuose kartais pritrūksta net sienų. Tiesa, norėjimo turėti viską etapas jau išgyventas, atskleidžia Ramunė, nevadinanti savęs skambiu meno kolekcininkės vardu, tačiau apie meno kūrinius kalbanti įdomiai. „Menininką ir jo kūrinį būtina įsimylėti“, – sako Ramunė Zabulienė ir kviečia leistis į kelionę po kūrybos pasaulį.

Matydami beviltiškai nykstantį dvarą kultūros paveldo žinovai mėgsta pašmaikštauti, jog vertėtų jį perduoti į Trakų istorinio nacionalinio parko direktoriaus Gintaro Abaravičiaus rankas. Mat būtent jis kitados griuvėsiais ir šabakštynu vIrtusiai Užutrakio grafų Tiškevičių rezidencijai sugrąžino rojaus kampelio vardą. Šiandien šioje vietoje viskas liudija nepriekaištingą skonį ir aukščiausią kokybę. Liudviko XVI stiliumi įrengtiems rūmams bei pasaulinio garso kraštovaizdžio architekto Eduardo Andrė kurtam parkui su persiškomis alyvomis ir senovinėmis rožėmis nelieka abejingi net frankofilai. Tačiau Gintarui Abaravičiui visa tai kainavo dvidešimt jo gyvenimo metų ir ...infarktą.

Apie dietas ir sveiką mitybą diskutuoti nepaliaujama bet kuriuo metų laiku. Tačiau šnekučiuojantis su dviem žymiausiomis dietologėmis Edita Gaveliene ir Daiva Pipiraite aiškėja, kad lengvo lieknėjimo ir stebuklingo svorio metimo temos jos tiesiog vengia. „Nė vienas atsakingas dietologas jums nelieps nei badauti, nei kliautis tik ypatingais papildais ar maisto produktais", – neslepia Edita Gavelienė, pripažįstanti, kad rimtam gydytojui dietologui kvaršinti galvą nesąmonėmis apie žaibiškus svorio metimo metodus tiesiog neleistina, nes stebuklų nebūna. Visgi gydytojos atskleidžia, kokie būna tinkamiausi produktai, padedantys netekti svorio.

Kas baisaus gali nutikti nuo be saiko reklamuojamo žarnų plovimo? Ir kokia virtuvė derama žmonėms, gyvenantiems mūsų geografinėje platumoje, kad pavyktų  jaustis sveikai ir komfortiskai, tačiau organizmas nekauptų antsvorio?

„Stilius“ – rugsėjo 20 d. 19.30 val. su Violeta Baubliene.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...