captcha

Jūsų klausimas priimtas

Siaubo drama: „Prieglauda“ (El orphanato / The Orphanage)

37-erių Laura su įsūniu Simonu ir vyru Karlosu įsigyja apleistus vaikų namus, kuriuose pati ir užaugo. Čia ji ketina steigti prieglaudą neįgaliems vaikams. Keisti dalykai ima dėtis, kai Simonas susiranda paslaptingų draugų, kurių niekas kitas nemato ir negirdi.   

37-erių Laura su įsūniu Simonu ir vyru Karlosu įsigyja apleistus vaikų namus, kuriuose pati ir užaugo. Čia ji ketina steigti prieglaudą neįgaliems vaikams. Keisti dalykai ima dėtis, kai Simonas susiranda paslaptingų draugų, kurių niekas kitas nemato ir negirdi. Kartu žaidžiantys vaikai gali būti fantazuoti mėgstančio berniuko vaizduotės padarinys, bet vieną dieną, per naujosios prieglaudos pristatymo vakarėlį, berniukas dingsta. Laura nujaučia, kad tai gali būti dėl skaudžios praeities nerimstančių sielų kerštas. Mat kadaise čia buvo vykdomi diktatoriaus Franko inicijuoti siaubingi eksperimentai su vaikais. Motina desperatiškai ieško sūnaus, bet greitai įsitikina, kad čia įsipainiojusios neįveikiamos antgamtinės jėgos. Neapsikentusi jausmo, kad namuose esama svetimų, ji kreipiasi pagalbos į parapsichologus.

Debiutavusi Kanų tarptautinio kino festivalio paralelinėje programoje „Kino kritikų savaitė“ ši siaubo drama buvo siūloma „Oskaro“ nominacijai kaip geriausias užsienio šalies filmas. Tėvynėje režisieriaus Chuano Antonijaus Bajonos filmas buvo nominuotas 14-ai nacionalinių kino prizų „Goya“ ir lygiai pusė iš jų virto realiais apdovanojimais. 

Siaubo drama

Ispanija, Meksika

2007

N-14

Režisierius: Juan Antonio Bayona

Vaidina: Belen Rueda, Fernando Cayo, Roger Princep, Mabel Rivera, Montserrat Carulla, Andres Gertrudix, Edgar Vivar, Oscar Casas, Mireia Renau, Geraldine Chaplin, Carmen Lopez 

 El orfanato
(2007) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...