captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kaip už dyką prasiplėsti sklypą nacionaliniame parke?

Lietuvoje yra vietų, kur žemė kainuoja kosminius pinigus. Ypač, jei ji nacionaliniame parke ir dar prie ežero. Lietuvio svajonė. Tačiau net ir turėdamas tokio turto, ne vienas lietuvis jo nori daugiau.   
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Lietuvoje yra vietų, kur žemė kainuoja kosminius pinigus. Ypač, jei ji nacionaliniame parke ir dar prie ežero. Lietuvio svajonė. Tačiau net ir turėdamas tokio turto, ne vienas lietuvis jo nori daugiau. Tam nebūtina pirkti kito sklypo – pakanka gerų pažinčių ir kelių tonų statybos atliekų. Naujas būdas prasiplėsti brangias valdas – mūsų tyrime.

Kita tema. Miltai, vanduo ir druska, na, gal dar ajerai arba kmynai – tik tiek seniau pakakdavo iškepti gardžiam kepalui. Dabar tokios neįmantrios duonos nebent mugėse galima paragauti. Mat iš parduotuvės parsineštas kepalas – be miltų, vandens ir druskos gali turėti ir skonio stipriklių, ir nuo pelėsio saugančių cheminių medžiagų. Mitai ir tiesa apie pelėsio pavojų sveikatai ir žurnalistų eksperimentas – kaip atskirti cheminę bombą nuo tikros duonos.

Naujas būdas už dyką prasiplėsti brangias valdas ir cheminė bomba vietoj duonos kasdienės. Laida „Specialus tyrimas", antradienį, 21.15 per LRT televiziją. Laidos kontaktai: st@lrt.lt

Vedėjas Daumantas Butkus.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...