captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: atminties skiautės, kurioms nelemta išnykti

Ponia Lionė kreipėsi į laidą ieškodama jaunystės dienų bičiulės Adelės Markauskaitės. Tos, su kuria daugiau nei prieš penkiasdešimt metų susipažino Varėnos rajone tuometinėje Genionių septynmetėje mokykloje.  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Ponia Lionė kreipėsi į laidą ieškodama jaunystės dienų bičiulės Adelės Markauskaitės. Tos, su kuria daugiau nei prieš penkiasdešimt metų susipažino Varėnos rajone tuometinėje Genionių septynmetėje mokykloje. Lionė prašė laidos rengėjų surasti moterį, kurios težinojo mergautinę pavardę ir kurios teturėjo 50 metų senumo nuotraukas. Užduotis atrodė sunkiai įveikiama. Kita vertus,  kirbėjo abejonės – ar Adelė, per šitiek metų galėjusi ne kartą pakeisti pavardę ir gyvenamąją vietą, prisimins tą, kuri jos ieško?

Kita vakaro istorija privers nusistebėti, kaip visgi įdomiai susiraizgo ir susipina žmonių likimai. Kodėl vieni, kuriuos sutinkame, ilgam įsminga į širdį, o kiti, kad ir giminės, praslenka, taip ir nepalikę gilesnio pėdsako.

Kodėl štai Danutė, suaugusių vaikų mama ir kelių anūkų močiutė, prisimena tą, kuriai kadaise tebuvo į jos gyvenimą trumpam atklydusia teta? Kokie  gi tie kabliukai, kurie tvirtai laiko atminties skiautes, neleisdami  joms išnykti gyvenimo vėjuose?

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 18.50 val. 

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...