captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“

Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė – kieto įvaizdžio moteris, paliekanti tvirtos ir nesukalbamos vadovės įspūdį. Tačiau ji neslepia, kad yra pamišusi dėl augalų, mokslo ir muzikos.
Laidos vedėja Violeta Baublienė
Laidos vedėja Violeta Baublienė

Valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė – kieto įvaizdžio moteris, paliekanti tvirtos ir nesukalbamos vadovės įspūdį. Tačiau ji neslepia, kad yra pamišusi dėl augalų, mokslo ir muzikos. Koks šiuolaikinės vadovės, mokslus išėjusios Vakaruose, tipas ir ko sau niekada neleidžia Giedrė Švedienė?

Psichologas Olegas Torsunovas – garsenybė. Yra sričių, kuriose Rytų medicinos žinovas laikomas neprilygstamu, ir kalbėdamas auditorijoms niekada nesiskiria su savo įmantriais papuošalais. Ko mokė ir apie ką Torsunovas kalbėjo Vilniuje? Ir kokia tema jam dabar svarbiausia?

Ar urbanistinė žemdirbystė panaši į mūsiškus kolektyvinius sodus? Nors Lietuva ir be galo žalia šalis, namuose auginti daržoves net ir pas mus nėra įprasta. Tuo tarpu mada dabar tokia, kad net Suomijos ambasadorė Lietuvoje vos ne greta darbo stalo pasisodino naudingų augalų. Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė saugumo sumetimais savo kabineto parodyti negali, bet savo raugintais agurkais apdovanoja Baltijos šalių ministrus.

„Stilius“ – antradienį 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...