captcha

Jūsų klausimas priimtas

Edvardą Žičkų sujaudino pažintis su angeliško balso savininke Lara Fabian

Praėjusi vasara LRT televizijos laidos „Gyvenimas” vedėjui Edvardui Žičkui nepagailėjo įdomių kelionių, kvapą gniaužiančių nuotykių ir nepamirštamų pažinčių.  
Edvardas Žičkus ir Lara Fabian.
Edvardas Žičkus ir Lara Fabian.

Praėjusi vasara LRT televizijos laidos „Gyvenimas” vedėjui Edvardui Žičkui nepagailėjo įdomių kelionių, kvapą gniaužiančių nuotykių ir nepamirštamų pažinčių.

„Kartais pakanka kelių minučių, kad suprastum, jog žmogus, kurio nuostabia vaidyba, puikiais sportiniais pasiekimais ar dainomis visada žavėdavaisi, iš tikrųjų nėra nei malonus, nei įdomus pašnekovas, – prisipažįsta Edvardas, per penkiolika metų trunkančią žurnalisto karjerą sutikęs nemažai pasaulyje pripažintų žvaigždžių. – O kartais iš susitikimo nieko nesitiki, bet lieki sujaudintas iki širdies gelmių.”

Būtent taip nutiko ir susipažinus su garsiausia belgų kilmės dainininke Lara Fabian. „Daugybė prestižinių muzikos apdovanojimų, daugiau kaip dvidešimt milijonų visame pasaulyje parduotų įrašų ir tūkstančiai gerbėjų koncertuose – Lara Fabian išties turi kuo didžiuotis. Tačiau ji visai nepanaši į įnoringas scenos žvaigždes. Nors kalbėjomės prieš kameras, jaučiausi taip, tarsi tai būtų ne interviu, o pokalbis su miela bičiule. Lara kelis kartus pakartojo, kad yra paprasta moteris, kuri tuo metu, kai kiti sėdi biuruose, dirba fotosesijose, įrašų studijose ir koncertų salėse”, – pažintį su nuostabaus lyriško balso savininke prisimena E.Žičkus.

„Nuo pat mažens buvau įsitikinusi, kad esu dainininkė. Kai penkerių metų tėtis mane pataisė: „Tu tik nori tapti dainininke”, aš  neabejodama atrėžiau: „Ne, tėti, aš esu dainininkė”. Visada sakau, kad ne aš pasirinkau muziką, o ji mane. Tiesiog neturėjau kitos išeities – ji lydėjo mane kiekviename žingsnyje, – stiprybe žavi smulkutė moteris. – Tačiau tam, kad pasiekčiau tai, ką dabar turiu, reikėjo labai daug dirbti ir daug ko atsisakyti. Buvo momentų, kai nebemačiau prasmės nei dainuoti, nei gyventi.”

Lara su Edvardu buvo itin atvira – papasakojo, kas padėjo išgyventi tragišką sužadėtinio žūtį ir atskleidė, kaip gyvena, kai po koncertinių turų grįžta namo.

Jaudinanti angeliško balso savininkės Laros Fabian istorija laidoje „Gyvenimas” – jau šiandien, 18.50 val. per LRT televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close