captcha

Jūsų klausimas priimtas

Trileris „Žudikas manyje“ (The Killer Inside Me)

Pagal Džimo Tompsono romaną. 1957-ųjų Teksaso valstija. Mažame naftininkų miestelyje siaučia nenumaldomi korupcijos vėjai. Jaunas mazochistinių polinkių turintis šerifo pavaduotojas Lu Fordas gyvena su gražuole Eimi, bet akivaizdžiai nuobodžiauja.
Kadras iš filmo.
Kadras iš filmo.

Pagal Džimo Tompsono romaną. 1957-ųjų Teksaso valstija. Mažame naftininkų miestelyje siaučia nenumaldomi korupcijos vėjai. Jaunas mazochistinių polinkių turintis šerifo pavaduotojas Lu Fordas gyvena su gražuole Eimi, bet akivaizdžiai nuobodžiauja. Su džiaugsmu jis imasi  vykdyti alkoholiko šefo užduotį – išvaryti iš miesto seksualumu trykštančią prostitutę Džois, dėl kurios iš proto kraustosi visi vyrai. Liepia jai nešdintis, gauna antausį, susimuša, bet leidžiasi sugundomas. Netrukus aistrą pajutęs Lu užmezga su ja karštą meilės romaną. Slapta susitikinėdami, jiedu nutaria šantažuoti statybų verslą apylinkėse kontroliuojantį įtakingą verslininką Česterį Konvėjų. Lu įtaria, kad Česteris kaltas dėl jo brolio Maiko žūties ir nutaria atkeršyti. Jis sumuša Džois, nušauna pas ją atėjusį Konvėjaus sūnų ir inscenizuoja nusikaltimą, neva mirtinas šūvis nuaidėjo per kruviną dviejų meilužių konfliktą. Šerifo pavaduotojas turi tvirtą alibi, tačiau netrukus atsiranda įkalčių, ir jį gali įtarti. Lu vėl priverstas žudyti.

Trileris

Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Švedija

2010

S

Režisierius: Michael Winterbottom

Vaidina: Casey Affleck, Kate Hudson, Jessica Alba, Ned Beatty, Elias Koteas, Tom Bower, Simon Baker, Bill Pullman, Brent Briscoe, Matthew Maher, Liam Aiken

 

 The Killer Inside Me
(2010) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...