captcha

Jūsų klausimas priimtas

Trileris „13“

Sergančiam jaunojo Vincento tėvui reikalinga brangi operacija ir jo šeima turi užstatyti namą. Elektriku vienuose namuose dirbantis Vincentas netikėtai nugirsta pokalbį, kad įmanoma per vieną dieną praturtėti.

Sergančiam jaunojo Vincento tėvui reikalinga brangi operacija ir jo šeima turi užstatyti namą. Elektriku vienuose namuose dirbantis Vincentas netikėtai nugirsta pokalbį, kad įmanoma per vieną dieną praturtėti. Kai apie tai kalbėjęs žmogus perdozuoja narkotikų, Vincentas susiranda nurodymus ir telefoną, kurį tas žmogus gavo, ir nė neįtardamas, kur tai nuves, apsimeta juo. O nuveda į pogrindinį pasaulį, kuriame kovos be taisyklių atrodo tarsi vaikų žaidimai. Vaikinas patenka į nelegalias lažybas: čia lažinamasi iš kitų gyvybių. Žaidimas vyksta rusiškos ruletės principu – kas liks gyvas, yra visiškas atsitiktinumas, o pralaimėjusiųjų tiesiog nėra: tik vienas laimėtojas ir krūva lavonų. Vincentas tampa tryliktu numeriu ir vienu iš tų, kurių gyvybė priklauso nuo vienintelio gaiduko spragtelėjimo. Išeiti iš žaidimo neįmanoma, mat turtuoliai už žaidėjų galvas stato pasakiškas sumas. Visi žino, kad liks tik vienas laimingasis – gyvas.

Trileris

JAV

2010

N-14

Režisierius: Gela Babluani

Vaidina: Jason Statham, Mickey Rourke, Alexander Skarsgard, Emmanuelle Chriqui, David Zayas, Michael Shannon, Ray Winstone, 50 Cent, Sam Riley, Natasha Lyonne, Gaby Hoffmann, Ben Gazzara, Michael Berry Jr.

 13
(2010) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...