captcha

Jūsų klausimas priimtas

Karinė drama „Mūsų motinos, mūsų tėvai“ (Unsere Mütter, unsere Väter / Generation War)

1941-ųjų birželis. Penketas draugų – Vilhelmas, jo jaunylis brolis Frydhelmas, Šarlotė, Viktoras ir Greta – susitinka mažoje Berlyno kavinėje, kad trejetą iš jų palydėtų į frontą.
Kadras iš filmo.
Kadras iš filmo.

1941-ųjų birželis. Penketas draugų – Vilhelmas, jo jaunylis brolis Frydhelmas, Šarlotė, Viktoras ir Greta – susitinka mažoje Berlyno kavinėje, kad trejetą iš jų palydėtų į frontą. Jie jauni, mano, kad visas pasaulis jiems po kojomis, tereikia jį užkariauti. O toliau prasideda pragaras. 1941 m. rusiškos žiemos ir Kursko mūšio pragaras, Zaksenhauzeno koncentracijos stovyklos ir Berlyno kalėjimų siaubas. 1945-ųjų vasarą jie vėl susitinka toje pačioje kavinėje. Bet tai jau visiškai kiti žmonės – be iliuzijų, nesuvokiantys, kaip gyventi toliau.

Šis mini serialas įvertintas keliolika įvairių apdovanojimų, tarp jų Vokietijos TV akademijos (geriausias režisierius, geriausias aktorius ir t.t.), 2014 m. pelnytą „Jupiterio“ apdovanojimą (geriausias vokiečių TV filmas). Tais pačiais metais  Ph. Kadelbachas tarptautiniame TV festivalyje Šanchajuje pripažintas geriausiu režisieriumi.

Karinė drama

Vokietija

2013

N-7

Režisierius: Philipp Kadelbach

Vaidina: Volker Bruch, Tom Schilling, Katharina Schüttler, Miriam Stein, Ludwig Trepte, Mark Waschke, Henriette Richter-Röhl, Götz Schubert, Hildegard Schroedter, Christiane Paul, Sylvester Groth, Alina Levshin, Lucas Gregorowicz

 Unsere Mütter, unsere Väter
(2013) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...