captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Hovards Endas“(Howards End)

Žymaus britų rašytojo Edvardo Morgano Forsterio to paties pavadinimo romano ekranizacija, kurioje vaidina tokios žvaigždės kaip Anthony Hopkinsas, Emma Thompson, Vanessa Redgrave, Helena Bonham Carter  ir kiti. 

Žymaus britų rašytojo Edvardo Morgano Forsterio to paties pavadinimo romano ekranizacija.

Hovards Endas – taip vadinasi dvaras, kurio savininkė, konservatyvių pažiūrų anglė Rut Vilkoks, artimai susidraugauja su atvira pasauliui, liberalių pažiūrų londoniete Margaret Šlėgel. Jų draugystė, paremta absoliučiai skirtinga pasaulėjauta ir gyvenimo idealais, labai praturtina Rut gyvenimą, tad  mirdama savo dievinamą dvarą ji užrašo savo draugei. Tačiau paskutinė valia išreikšta neformaliai ir moters našlys Polas Vilkoksas  išmeta „testamentą“ į šiukšlių kibirą. Po neilgų abejonių likdamas lojalus savo mirusiai žmonai, bet  kenčiantis nuo vienatvės ponas Vilkoksas pasiperša

Margaret. Piršlybos sutinkamos palankiai, jiedu susituokia, tačiau netrukus ima ryškėti jų charakterių prieštaringumai. Vilkoksas kiek šiurkštokas, blaivus žmogus ir jam svetimas sentimentalumas. Anksčiau ar vėliau turi prasidėti konfliktas: jautrumas prieš abejingumą ir šaltumą...

Filmas pelnė tris „Oskarus“ ir du BAFTA apdovanojimus, tarp jų ir už geriausią filmą. Margaret vaidmens atlikėja Ema Tompson pelnė „Oskarą“ už geriausią moters vaidmenį. 

Drama

Didžioji Britanija, Japonija

1992

N-7

Režisierius: James Ivory

Vaidina: Anthony Hopkins, Emma Thompson, Vanessa Redgrave, Helena Bonham Carter, James Wilby, Samuel West, Prunella Scales, Jemma Redgrave, Adrian Ross Magenty, Joseph Bennett, Mark Payton, Jo Kendall, Barbara Hicks.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...