captcha

Jūsų klausimas priimtas

2014 m. Dainų šventė. Folkloro dienos baigiamasis koncertas „Laimei vartus atkėlus“

Baltų deivė Laima – žmogaus likimo lėmėja ir moterų globėja. Dar ir šiandien, linkėdami laimės, savo dukterims duodame Laimos vardą. Folkloro dieną įvairius laimės pavidalus atpažinti Bernardinų sodo bei Gedimino kalno papėdės scenose, kiemeliuose koncertais, mokymais, pokalbiais, žaidimais kviečia per keturis tūkstančius renginio dalyvių: folkloro ansambliai, dainininkai, muzikantai, pasakotojai, liaudies meno ir amatų meistrai, tradicinių valgių gamintojai, papročių, sveikatos žinių saugotojai ir kiti.
A.Ufarto (BFL) nuotr.
A.Ufarto (BFL) nuotr.

 

Baltų deivė Laima – žmogaus likimo lėmėja ir moterų globėja. Dar ir šiandien, linkėdami laimės, savo dukterims duodame Laimos vardą.

Folkloro dieną įvairius laimės pavidalus atpažinti Bernardinų sodo bei Gedimino kalno papėdės scenose, kiemeliuose koncertais, mokymais, pokalbiais, žaidimais kviečia per keturis tūkstančius renginio dalyvių: folkloro ansambliai, dainininkai, muzikantai, pasakotojai, liaudies meno ir amatų meistrai, tradicinių valgių gamintojai, papročių, sveikatos žinių saugotojai ir kiti.

Prisiminsime ar pasimokysime, kaip prišaukti laimę ir neišleisti jos iš rankų, kaip sulaukti sėkmės asmeniniame gyvenime, šeimoje, ūkyje, kaip pasitikti gimstantį vaiką, kaip elgtis per vedybų, įkurtuvių apeigas, kokių papročių laikytis metinių švenčių laiku, kad išsaugotume gerovę ir išvengtume nelaimių.

Folkloro dienos baigiamasis koncertas „Laimei vartus atkėlus“ – trečiadienį 19.45 val. per LRT kultūrą

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...