Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

KultūraDaugiau

1 val. 54 min.

Pakeliui su klasika

Informacinė aktualijų laida, skirta kultūrinio pasaulio įvykiams ir procesams apžvelgti. Laida supažindina su muzikos, literatūros, kino, scenos menų, dailės ir kultūros politikos naujienomis. Rubrikoje „Be kaukių“ pristatomi atviri pokalbiai su charizmatiškomis, įdomiomis bei aktualiomis asmenybėmis. „Pakeliui su klasika“ transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Epizodas

40 metų po Černobylio katastrofos: Ivaškevičius nepraranda vilties pastatyti spektaklį

2026-04-24 13:05

54 min.

Skaitymo valandėlės iniciatorė: tai galimybė mokiniams skaityti tai, kas patinka

2026-04-23 13:05

52 min.

Cervanteso mirties metinės: kaip gimsta šimtmečius vertinami literatūros hitai?

2026-04-22 13:05

55 min.

Andrius Užkalnis: vienintelis pasirinkimas, kurį Elžbieta II padarė pati – jos vyras

2026-04-21 13:05

55 min.

Lietuvos žinomumo Vokietijoje tyrimo rezultatai: dažniausias atsakymas „nežinau“

2026-04-20 13:05

53 min.

Europos laisvės poetų prizo finalistė Kreivytė: Lietuva ne be reikalo – poetų kraštas

2026-04-17 13:05

54 min.

Aurimas Švedas: mokslininkai padarys viską, kad sužinotų, kur yra Vytauto palaikai

2026-04-16 13:05

53 min.

Prisimenant išėjusį kompozitorių Balakauską: jo veikla atskleidė kultūros galią

2026-04-15 13:05

53 min.

Vilniuje viešės „Grammy“ laureatė Zuraitis: kūrybiškumą paveldėjau iš lietuvio senelio

2026-04-14 13:05

53 min.

Iš pareigų pasitraukė Zarasų meno mokyklos direktorė: jautė emocinį savivaldybės spaudimą

2026-04-13 13:05

Populiaru53 min.
Kultūra2024-12-02 14:05

Ar dar yra erdvės Kremliaus režimą remiančių atlikėjų boikotui?

96
1 val. 54 min.

5-ąjį sezoną LRT PLIUS kanale pradeda „Žiemojimas su opera“. Taip pat padiskutuosime apie Milano La Scalos teatro sezono pradžios premjerą, kurios jau keletą metų iš eilės netransliuoja LRT KLASIKA, nes spektakliuose pagrindinius vaidmenis kuria taip vadinama Putino primadona Anna Netrebko. Ar dar yra erdvės Kremliaus režimą remiančių atlikėjų boikotui, ar jau esame išsikvėpę? Ar kaip tik: kultūra ir politika – iš tikrųjų nieko bendro? Studijoje viešės Jūratė Katinaitė ir Julijus Grickevičius.

Panevėžyje „Stasys museum“ pristatoma menininko Hermano Nitscho kūryba. Apie naują parodą pasakos kolegė Evelina Povilavičiūtė. Taip pat išgirsime scenos menų kritikės Aušros Kaminskaitės komentarą apie Berlyne vykusį festivalį „No Limits“.

„Nuotraukos nėra įdomios, jei jos neturi istorijos“, sako rubrikos „Be kaukių“ svečias gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis.

Ved. Odeta Vasiliauskaitė

#Opera#Gamta#Fotografas#Ornitologai#Marius Čepulis#Vizualieji menai#Teatras#Festivalis#Panevėžys#Berlynas#Aušra Kaminskaitė#Paroda#Stasys Museum#Kremlius#Anna Netrebko#La Scala#Julijus Grickevičius#Jūratė Katinaitė#Odeta Vasiliauskaitė#Kultūros žurnalas#Be kaukių#„Pakeliui su klasika“#LRT Klasika
Operos teatras
Vlah Dumitru/ UNSPLASH, Operos teatras
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos