Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

Informacinės laidosDaugiau

21 min.

Gimtoji žemė

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Epizodas

Ūkininkai: dabar gelbsti lengvatinės paskolos

2026-05-22 03:07

20 min.

Atsižvelgta į jaunųjų ūkininkų pastangas – sulauks daugiau pagalbos

2026-05-21 03:07

21 min.

Įveisiant miškus populiarėja beržai

2026-05-20 03:07

22 min.

Kartais tenka pagrįsti ekologiniame ūkyje nukultą didelį derlių

2026-05-19 03:07

21 min.

Ūkininkų mokymai atskleidė spragas institucijose: pasitikėjimą keis griežta kontrolė

2026-05-18 03:07

21 min.

Patirtys, kurios gimsta Amatų kalnelyje

2026-05-16 06:01

9 min.

Kultūra ant stalo: Šilinės bistro istorijos

2026-05-15 12:35

11 min.

Ministerijos mėšlu apkratytos nebuvo, mat suskubo patenkinti ūkininkų reikalavimą

2026-05-15 03:07

21 min.

Lietuvoje elninių gyvūnų augintojai išgyvena nuosmukį

2026-05-14 03:07

21 min.

Pirkėjai nusiteikę pieno produktus pirkti tiesiai iš ūkininkų

2026-05-13 03:07

21 min.
Informacinės laidos2023-10-02 03:07

Gimtoji žemė. Gyvulininkystės parodoje - dėmesys naujausioms technologijoms

259
21 min.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vykusioje kasmetinėje „Gyvulininkystės parodoje“ be gausios gyvūnų ekspozicijos, lankytojai galėjo aplankyti technikos ekspoziciją, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, konferencijoje bei diskusijose. Daug dėmesio telkta į naujausius pasiekimus, kurie prisideda prie aplinkos taršos mažinimo.

Apie tai pokalbbis su Inga Kalesnikove, įmonės „Timac Agro“ vadove, Karolina Januškiene, „Timac Agro“ regiono vadove, ir Arvydu Pilipausku, UAB „Žemtiekimas“ gyvulininkystės projektų vadovu.

Viename iš „Gyvulininkystės parodos“ paviljonų veikė ir veislinių paukščių paroda. Tomas Skrodenis iš Kaišiadorių rajono Paparčių kaimo pirmą kartą dalyvavo veislinių paukščių vertinime. Tik pavasarį pradėjęs auginti povus, veislines vištas bei gaidžius, po renginio vyras pripažino, kad dar yra ko mokytis.

Apie iniciatyvą „Saugom lašišą“ ir visuomenės įsitraukimo svarbą pasakoja Gyvosios gamtos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos skyriaus vedėjas Darius Jurevičius.

#Aplinkos apsauga#Lašiša#Kauno rajonas#Kaišiadorių rajonas#Veislinė višta#Paukščiai#Technologijos#Gyvulininkystė#Žemės ūkio akademija#Gimtoji žemė#LRT RADIJAS
Gyvulininkystės parodoje - dėmesys naujausioms technologijoms
A. Matuzevičiūtė, Gyvulininkystės parodoje - dėmesys naujausioms technologijoms
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos