Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

Informacinės laidosDaugiau

2 val. 25 min.

Ryto garsai

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Epizodas

Dalyje miestų vaikus į būrelius bus galima registruoti per bendrą sistemą

2026-07-12 04:05

1 val. 51 min.

148 eurų parama mokiniams: kam priklauso ir iki kada kreiptis

2026-07-11 04:05

1 val. 52 min.

9 iš 10 elektroninių cigarečių neatitinka reikalavimų: verslas bylinėjasi ir baudų

2026-07-10 03:30

2 val. 23 min.

Kaunas: oro gynybos misija užtikrins greitesnę ir griežtesnę reakciją

2026-07-09 03:30

2 val. 23 min.

Romanovskis: sprendimas prioritetą teikti viešosioms gydymo įstaigoms eilių nesumažins

2026-07-08 03:30

2 val. 23 min.

Butkevičius apie prezidento siūlymą skatinti gimstamumą: kyla klausimų dėl finansavimo

2026-07-07 03:30

2 val. 25 min.

Prof. Miškinis džiaugiasi moksleivių dainų švente: smagu, vaikai labai gerai nusiteikę

2026-07-06 04:05

1 val. 49 min.

Stovimų bilietų į Dainų dieną Vingio parke beveik neliko

2026-07-05 04:05

1 val. 49 min.

Linas Kojala: susiskaldymo etapų JAV matėme ir anksčiau

2026-07-04 04:05

1 val. 50 min.

Nuo liepos pokyčiai dėl patekimo pas gydytojus: su siuntimu turės iškart registruoti

2026-07-03 03:30

2 val. 22 min.
Informacinės laidos2022-11-04 04:30

Ryto garsai. Ar prekybos centrai turėtų leisti automobilius prie parduotuvių naktį statyti nemokamai?

103
2 val. 25 min.

Į Lietuvą atvyksta Suomijos Prezidentas, kur susitikime su Lietuvos Prezidentu bus skiriama daug dėmesio Suomijos narystei NATO. Vakar NATO vadovas paskelbė, kad jau laikas priimti Suomiją ir Švediją į Aljansą. Dar anksčiau šią savaitę pasirodė žinia, kad Suomija gali leisti NATO dislokuoti branduolinius ginklus pasienyje su Rusija, jei bus ratifikuotas šalies prašymas prisijungti prie Aljanso.

Klausytojų klausime - ar prekybos centrai turėtų leisti automobilius prie parduotuvių naktį statyti nemokamai?

Kaip sekasi ištraukinėti gydytoją iš popierių krūvos? Apie tai šiandien bus diskutuojama Klaipėdos universitete. Atsakymo į šį klausimą ieško ir „Ryto garsai".

Šiaurės Korėja pastarosiomis dienomis sustiprino ginkluotės bandymus - per dvidešimt balistinių raketų nusileido jūroje netoli Pietų Korėjos ir Japonijos krantų. Pchenjanui išbandžius ir tarpžemyninę raketą, Vašingtonas įspėja, kad branduolinė ataka prieš Ameriką ar jos sąjungininkus reikštų Kimų dinastijos pabaigą. Apžvalgininkai teigia, jog pastarųjų dienų testai - tai Pchenjano bandymas atkreipti į save dėmesį įtempto geopolitinio klimato kontekste.

Po aštuonerių metų gatvėse - maždaug 20 kartų daugiau elektromobilių. Tokia vizija įtvirtinta Vyriausybės. Kiek realu ją paversti realybe ir kokia šalies degalinių ateitis?

„The Roop“ pristato naują kūrinį „Šiluma“. Studijoje grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Ved. Rūta Kupetytė

#Vaidotas Valiukevičius#Elekromobiliai#Vilius Kočiubaitis#Danguolė Jankauskienė#Šeimos gydytojai#Parkavimas#Arvydas Juozaitis#Rūta Kupetytė#Ryto garsai#LRT RADIJAS
Ryto garsai. Ar prekybos centrai turėtų leisti automobilius prie parduotuvių naktį statyti nemokamai?
Ryto garsai. Ar prekybos centrai turėtų leisti automobilius prie parduotuvių naktį statyti nemokamai?
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos