Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

KultūraDaugiau

1 val. 54 min.

Pakeliui su klasika

Informacinė aktualijų laida, skirta kultūrinio pasaulio įvykiams ir procesams apžvelgti. Laida supažindina su muzikos, literatūros, kino, scenos menų, dailės ir kultūros politikos naujienomis. Rubrikoje „Be kaukių“ pristatomi atviri pokalbiai su charizmatiškomis, įdomiomis bei aktualiomis asmenybėmis. „Pakeliui su klasika“ transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Epizodas

Buvęs LMKA prezidentas Platelis kreipėsi į Staselį: ar jo cirkai suderinti su asociacija?

2026-04-28 13:05

53 min.

Čaikauskaitė apie Trumpo pasilyginimą su Linkolnu: tai panašiau į pasikėsinimus į Hitlerį

2026-04-27 13:05

52 min.

40 metų po Černobylio katastrofos: Ivaškevičius nepraranda vilties pastatyti spektaklį

2026-04-24 13:05

54 min.

Skaitymo valandėlės iniciatorė: tai galimybė mokiniams skaityti tai, kas patinka

2026-04-23 13:05

52 min.

Cervanteso mirties metinės: kaip gimsta šimtmečius vertinami literatūros hitai?

2026-04-22 13:05

55 min.

Andrius Užkalnis: vienintelis pasirinkimas, kurį Elžbieta II padarė pati – jos vyras

2026-04-21 13:05

55 min.

Lietuvos žinomumo Vokietijoje tyrimo rezultatai: dažniausias atsakymas „nežinau“

2026-04-20 13:05

53 min.

Europos laisvės poetų prizo finalistė Kreivytė: Lietuva ne be reikalo – poetų kraštas

2026-04-17 13:05

54 min.

Aurimas Švedas: mokslininkai padarys viską, kad sužinotų, kur yra Vytauto palaikai

2026-04-16 13:05

53 min.

Prisimenant išėjusį kompozitorių Balakauską: jo veikla atskleidė kultūros galią

2026-04-15 13:05

53 min.
Kultūra2021-10-26 13:05

Pakeliui su klasika. Choreografė Agnija Šeiko: gimtoji mano kalba – šokio kalba

206
1 val. 54 min.

Choreografė, šokėja ir pedagogė Agnija Šeiko yra sukūrusi daugiau nei tris dešimtis šiuolaikinio šokio ir muzikinių spektaklių, beveik dešimtmetį vadovauja Šeiko šokio teatrui. Kaip keičiasi šiuolaikinio šokio situacija Lietuvoje, kiek šiuolaikiniam šokiui yra svarbios aktulios laikmečio problemos, ką Lietuvos šokio panoramai suteikia užsienio choreografų darbai - pokalbis su rubrikos „Be kaukių" viešnia Agnija Šeiko.

Kokius sapnus naujajame albume „The Dream I Forgot” pamiršo pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas?

Kada interneto vartojimas tampa probleminiu ir kokios to pasekmės? Pokalbis su Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro doktorante Dovile Šimkute.

Rubrikoje „Užeikite" mūsų laukia kelionė į Žemaitiją, kur vidury laukų menininkų iš Klaipėdos tapytojos Birutės Fiodorovos ir vitražisto Virgilijaus Bizausko šeimos įkurta arbatinė-galerija. Į „Pilies malūną“ – itališko stiliaus arbatinę-galeriją Lopaičiuose ir užsukome vieną rudenišką rytą.

Muzika iš filmo „Žalioji knyga“ - Ievos Buinevičiūtės pasakojimas.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Gabija Narušytė

#Ieva Buinevičiūtė#Giedrius Nakas#Agnija Šeiko#„Pakeliui su klasika“#LRT Klasika#Jolanta Kryževičienė#Gabija Narušytė
Pakeliui su klasika. Choreografė Agnija Šeiko: gimtoji mano kalba - šokio kalba
Eglė Sabaliauskaitė, Pakeliui su klasika. Choreografė Agnija Šeiko: gimtoji mano kalba - šokio kalba
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos