Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

KultūraDaugiau

1 val. 56 min.

Pakeliui su vasara

Epizodas

Pakeliui su vasara. „Meno pikniko“ Kaune organizatorė: kviesime žaisti meną

2023-09-08 13:05

1 val. 54 min.

Pakeliui su vasara. Ar Kaunas nusiteikęs neišbarstyti „Kaunas 2022“ sutelkto potencialo?

2023-09-07 13:05

1 val. 52 min.

Pakeliui su vasara. Dovilė Grigaliūnaitė: Venecijoje mažiau žvaigždžių, mažiau pompastikos, tad didžiausias akcentas - kino žiūrėjimas

2023-09-06 13:05

1 val. 54 min.

Pakeliui su vasara. Festivalis „Muzika erdvėje“ leidžiasi tyrinėti užribių temos

2023-09-05 13:05

1 val. 52 min.

Pakeliui su vasara. Naujoji LMA vykdančioji direktorė: mecenatystės įstatymo nebuvimas kiša koją kultūros ir verslo bendradarbiavimui

2023-09-04 13:05

1 val. 54 min.

Pakeliui su vasara. Panevėžy - premjera „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“

2023-09-01 13:05

1 val. 52 min.

Pakeliui su vasara. Koncertas okupantų kariuomenės išvedimo 30-ečiui primins Lietuvos kelią į laisvę

2023-08-31 13:05

1 val. 53 min.

Pakeliui su vasara. Ar „Anglies miškas“ padės suvokti žmonijos klestėjimo kainą?

2023-08-30 13:05

1 val. 56 min.

Pakeliui su vasara. Dar vienu koncertų Vilniuje tašku tampa „Muzikos magijos klubas“

2023-08-29 13:05

1 val. 54 min.

Pakeliui su vasara. Dešimtmetį mininčio Palangos kurorto muziejaus vadovė Paluckienė: „Tikslo konkuruoti su Gintaro muziejumi neturime“

2023-08-28 13:05

1 val. 54 min.
Kultūra2021-07-01 13:05

Pakeliui su vasara. „Poezijos pavasario“ vidurvasaris ir Architektų diena – gyvai iš Maironio sodo Kaune

160
1 val. 56 min.

Dar nekarūnuota, bet jau išrinkta šių metų „Poezijos pavasario“ ir Maironio premijos laureatė Dovilė Zelčiūtė – apie naujausią kūrybą ir eilių sugyvenimą su kitomis išraiškos priemonėmis bei menais.

Su Architektų diena sveikiname Kauno kultūros premijos laureatus – kūrybinį Astos ir Gintaro Prikockių tandemą. Apie šventes ir darbą su kultūros paveldo objektais Kaune ir kitur.

Artinasi „Per_kūnija“ – jaunimo festivalis, kurį pristato „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“. Kaip ir kokius jaunimas inicijuoja projektus ir renginius, pasakoja festivalio kuratorė Greta Vainauskaitė.

Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė Deimantė Cibulskienė – apie naująją interaktyvią lietuvių literatūros istorijos ekspoziciją ir išsiilgtą Muziejų naktį.

Rubrikoje „Be kaukių“ – poetai Tautvyda Marcinkevičiūtė ir Gintaras Patackas. Klausiame, kaip du „Poezijos pavasario“ laureatai dalijasi ar skirsto mūzas po vienu stogu bei kokią besikeičiančio Kauno tėkmę regi kasdien vaikščiodami Laisvės alėja.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Kotryna Lingienė

#LRT Klasika#„Pakeliui su klasika“#Kotryna Lingienė#Jolanta Kryževičienė#Tautvyda Marcinkevičiūtė#Gintaras Patackas#Maironio lietuvių literatūros muziejus#Kaunas 2022#Poezijos pavasaris#Dovilė Zelčiūtė#Pakeliui su vasara
Dovilė Zelčiūtė
Antanas Untydi ir Zenonas Baltrušis, Dovilė Zelčiūtė
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos