Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

KultūraDaugiau

1 val. 53 min.

Pakeliui su klasika

Informacinė aktualijų laida, skirta kultūrinio pasaulio įvykiams ir procesams apžvelgti. Laida supažindina su muzikos, literatūros, kino, scenos menų, dailės ir kultūros politikos naujienomis. Rubrikoje „Be kaukių“ pristatomi atviri pokalbiai su charizmatiškomis, įdomiomis bei aktualiomis asmenybėmis. „Pakeliui su klasika“ transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Epizodas

Rafailas Karpis apie lietuvių šokių šventę Čikagoje: net pavydu tokios vienybės

2026-07-10 13:05

54 min.

Kutkienė nepanoro atsakyti apie Poderio vaidmenį Vytauto palaikų paieškose: spręs kiti

2026-07-09 13:05

54 min.

Avinjone pristatomas lietuvės kūrinys „Partizanių dainos“: žmonės jaučia jų drąsą ir jėgą

2026-07-08 13:05

54 min.

75-metį švenčiantis fotografas Požerskis: dabar mano kamera dažniau ilsisi

2026-07-07 13:05

54 min.

Bačkus: festivalyje pristatysime instrumentus, kuriais šiandien niekas nebegroja

2026-07-03 13:05

54 min.

Nekrošiaus sūnus apie suteiktą Raseinių titulą: juokautų apie priklausančias lengvatas

2026-07-02 13:05

54 min.

Kandidatas į Kultūros ministrus Alsys: esu nusiteikęs kalbėtis, derėtis ir kovoti

2026-07-01 13:05

Populiaru55 min.

Knizikevičius neatsiprašys dėl Dauguviečio biusto: ragina ieškoti ne kaltų, o sprendimų

2026-06-30 13:05

55 min.

Gelūnas apie vagystę Radvilų rūmuose: apie 20 metų muziejus neturėjo nieko panašaus

2026-06-29 13:05

54 min.

Stonys apie kvietimą tapti prestižinės Kino akademijos nariu: laikas Amerikai mus atrasti

2026-06-26 13:05

54 min.
Kultūra2021-01-27 14:05

Pakeliui su klasika. Komunikacijos specialisto Arijaus Katausko ryšiai su politikais ir aistra fotografijai

153
1 val. 53 min.

Tarptautinės Holokausto aukų atminimo dienos proga Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė surengė virtualią diskusiją „Kai nebelieka gyvų Holokausto liudininkų – privalomieji minėjimai ir atmintis visuomenėje“. Apie tai, kaip užtikrinti Holokausto atminties išsaugojimą, pokalbis su diskusiją moderavusiu poetu, eseistu, „Dingusio Štetlo“ muziejaus projekto iniciatoriumi, Šeduvos žydų memorialinio fondo vadovu Sergejumi Kanovičiumi.

Jūratė Šlekytė vasarą kaip choreografė, šokėja ir aktorė dalyvavo dviejuose Volfgango Amadėjaus Mocarto operų pastatymuose Austrijoje. 265-ojo kompozitoriaus gimtadienio proga kūrėja prisimena šias patirtis ir apsvarsto savo santykį su Mocartu.

Dailininkų sąjungos galerijoje pradeda veikti Liucijos Jūratės Kryževičienės-Hutcheon kūrybos paroda „Simboliai, ženklai, kryptys“. Devynioliktoje asmeninėje parodoje menininkė pristato dvi dešimtis naujausių darbų, interpretuojančių archajinių ornamentų ir šiaurietiškų runų prasmes, paverčiančių jas paveikiais vizualiniais objektais

Rubrikos „Be kaukių“ svečias – komunikacijos specialistas Arijus Katauskas. Kokį ryšį su politikais turi jų komunikaciją komentuojantis ir neretai kritikuojantis specialistas? Kokiomis kitomis kūrybinėmis veiklomis užsiima A. Katauskas ir kaip keičiasi jo santykis su fotografija?

Ved. Indrė Kaminckaitė ir Marius Eidukonis

#LRT Klasika#Ryto allegro#Indrė Kaminckaitė#Marius Eidukonis#Arijus Katauskas#Mocartas#Liucija Jūratė Kryževičienė#Dailininkų sąjunga#Sergejus Kanovičius#Holokaustas#Lietuvos žydų bendruomenė
Arijus Katauskas
J. Stacevičiaus / LRT nuotr., Arijus Katauskas
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos