Paieška
PradžiaProgramaRadijo laidų sąrašas
Fonas

Informacinės laidosDaugiau

2 val. 26 min.

Ryto garsai

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Epizodas

Seime ketinama bandyti darkart uždrausti vienkartines elektronines cigaretes

2026-06-03 03:30

2 val. 20 min.

Siūlymą rengti referendumą dėl grynųjų opozicija vadina lengvatikių žvejyba

2026-06-02 03:30

2 val. 20 min.

Klaipėdos gelbėtojai: dar neprasidėjus vasarai nusiaubtos persirengimo kabinos, tualetai

2026-06-01 03:30

2 val. 21 min.

Ekspertė apie paauglių vasarą ir telefonus: reikia tartis

2026-05-31 04:05

1 val. 47 min.

Neringos meras: nuo dronų galima būtų slėptis ir pušynuose bei kopose

2026-05-30 04:05

1 val. 46 min.

Zailskienė: nuo birželio didėja kai kurios išmokos už vaikus

2026-05-29 03:30

2 val. 20 min.

Apklausa: kas ketvirtas gyventojas siūlo gydytojus regionuose skatinti finansiškai

2026-05-28 03:30

2 val. 18 min.

Ekspertas apie degalus: buvusios kainos negrįš taip greitai, kaip pakilo

2026-05-27 03:30

2 val. 22 min.

Gyventojai gali pasitikrinti, ar jų duomenys buvo pavogti, bet sistema stringa

2026-05-26 03:30

2 val. 20 min.

Viceministras apie tėvus, samdančius mokytojus būsimiems pirmokams: tikrai nebūtina

2026-05-25 03:30

2 val. 21 min.
Informacinės laidos2020-11-11 04:30

Ryto garsai. Darbą baigė dvyliktasis 2016–2020 m. kadencijos Seimas

155
2 val. 26 min.

Kas penkta politinė reklama „Facebook“ tikslinė - skirta konkrečiai gyventojų grupei. Partijos ir jų sąrašų lyderiai paskelbė bent 532 apmokėtas reklamas „Facebook“ tinkle per paskutinį politinės kampanijos mėnesį. Kas penkta reklama buvo tikslinė, t.y. nukreipta į konkrečias gyventojų grupes. Politikai dukart dažniau žymėjo įrašus kaip politinę reklamą savo viešuose profiliuose negu privačiuose. Tai paaiškėjo po „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktos penkių, daugiausiai palaikymo rugpjūčio mėn. pabaigos – rugsėjo mėn. pradžios apklausose sulaukusių, partijų ir jų sąrašų lyderių „Facebook“ paskyrų apžvalgos.

Dėl skirtingų duomenų apie COVID-19 sergamumą Lietuvoje bus ieškoma sprendimo, tačiau klaidų išvengti nepavyks, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Pastarosiomis dienomis ne vienas specialistas pasisakė, kad duomenys apie koronavirusą pateikiami nekorektiškai, skiriasi susirgusių, pasveikusiųjų skaičiai. Mūsų radijui kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė vakar sakė, kad yra daug problemų su duomenimis, yra daug problemų su statistika ir labai sunku priimti informuotus sprendimus, kada nėra užtikrinamas net kažkoks bazinis duomenų rinkinys, kuris yra reikalingas tiems sprendimams.Šią savaitę atsirado ir dar vienas šaltinis. Statistikos departamentas pradėjo skelbti savivaldybių švieslentę, kurioje pateikiami operatyvūs su COVID-19 pandemijos plitimu susiję sergamumo, testavimo, pasveikusiųjų ir kiti duomenys.

Koalicijos sutartį pasirašę centro dešinieji sutarė į Seimo pirmininkes siūlyti Liberalų sąjūdžio vadovės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kandidatūrą. Tai po derybininkų susitikimo pranešė kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė. Ji sako, kad taip pat sutarta, jog bent du ministerijų vadovų postai atiteks Liberalų sąjūdžiui ir trys – Laisvės partijai. Mūsų eteryje – kandidatė į Seimo pirminko postą – Viktorija Čmilytė Nielsen.

Darbą baigė 2016–2020 metų kadencijos Seimas. Parlamentarai, pavakarę sugiedoję himną, paliko plenarinių posėdžių salę. Seimo pirmininkas darbą įvardijo kaip sudėtingą, kai reikėjo laviruoti tarp galimybių ir negalimybių. Mūsų eteryje du kelis dešimtmečius Seime buvę Seimo nariai. 24-erius metus Seime dirbusi Irena Degutienė ir Gediminas Kirklias, kuris Seime dirbo 28-erius metus.

Norintys pasitikrinti savo žinias apie pagrindinį šalies įstatymą šiandien gali dalyvauti Konstitucijos egzamine. Dėl daugėjančių koronaviruso atvejų šiemet jis rengiamas tik internetu. Egzaminas prasidės 9-tą ryto ir truks iki 13-tos valandos. Egzaminą galima rasti svetainėje konstitucijos egzaminas.lt, jo užduotis reikės išspręsti ne ilgiau kaip per 45 minutes. Pernai Konstitucijos egzaminą laikė per 30 tūkstančių Lietuvos piliečių. Kai egzamino organizatorių paprašėme žmogaus neatskiriamo nuo Konstitucijos egzamino mums pasiūlė Eveliną Mincevičiūtę, kuri šiame egzamine puikiai pasirodė net tris kartus.

Ved. Rūta Kupetytė

#Irena Degutienė#Gediminas Kirkilas#Konstitucijos egzaminas#Viktorija Čmilytė-Nielsen#Statistika#LRT RADIJAS#Ryto garsai
Dvyliktasis Seimas, paskutinė darbo diena
J. Stacevičiaus / LRT nuotr., Dvyliktasis Seimas, paskutinė darbo diena
Dalintis:
FacebookX (Twitter)

Susiję žanrai

ProgramaSusisiekite

Kitos nuorodos:

Parsisiųsti programėlę:

NaujienosMediatekaPrivatumo politikaSlapukų nustatymai

Sekite mus:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija© 2026. Visos teisės saugomos