captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kodėl (ne)bjauroja Neries krantinės „vamzdis“?

„Menas, kuris eksponuojamas viešose Vilniaus erdvėse, turėtų kelti kažkokias teigiamas emocijas, būti estetiškas, o ne kelti žmonėms pasipiktinimą ar pasibjaurėjimą. Būtent tas „vamzdis“ šitoje gražioje Neries krantinėje, mano nuomone, ją bjauroja.“

„Menas, kuris eksponuojamas viešose Vilniaus erdvėse, turėtų kelti kažkokias teigiamas emocijas, būti estetiškas, o ne kelti žmonėms pasipiktinimą ar pasibjaurėjimą. Būtent tas „vamzdis“ šitoje gražioje Neries krantinėje, mano nuomone, ją bjauroja. Patupdykime dvylika brolių juodvarnių ant tilto, kažkur pastatykime Eglę žalių karalienę, taigi yra visokių n personažų, kurie tikrai pritrauktų ir tuos pačius vaikus, turistus ir visus kitus Vilniaus gyventojus – būtų įdomu pažiūrėti, aplankyti, pasivaikščioti krantine“, – sako peticijos „Dėl skulptūros „Krantinės arka“ perkėlimo“ iniciatorius, viešbučio „Šarūnas“ direktorius, verslininkas Matas Niparavičius.

„Viena – prikelti dvarą, restauruoti jį, tačiau nemažiau svarbu, ką su juo daryti toliau, kad dvaras būtų gyvas. Čia matau problemą, nes regionuose nelieka žmonių“, – sako Kultūros paveldo departamento Telšių teritorinio padalinio vedėjas Antanas Eičas. Pasakojimas apie Lietuvos dvarus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Iki šiol galvojome, kaip įsilieti į pasaulį. Dabar pats pasaulis ateina pas mus: turime tiek daug talentingo jaunimo, jis atneštų pasaulį į Lietuvą. Tad kodėl nepamėginus sukurti naują perspektyvą   –  užleiskime aukštas pozicijas jauniems“, – su rubrika „Požiūris“ filosofo Leonido Donskio komentaras apie Lietuvos ateitį .

„Menas, kuris eksponuojamas viešose Vilniaus erdvėse, turėtų kelti kažkokias teigiamas emocijas, būti estetiškas, o ne kelti žmonėms pasipiktinimą ar pasibjaurėjimą. Būtent tas „vamzdis“ šitoje gražioje Neries krantinėje, mano nuomone, ją bjauroja, gražesnio vaizdo jai neprideda. O jei, sakykim, vietoj vamzdžio visą krantinę padaryti kokių nors pasakų personažų skulptūrų parku? Kodėl gi ne? Patupdykime dvylika brolių juodvarnių ant tilto, kažkur pastatykime Eglę žalių karalienę, taigi yra visokių n personažų, kurie tikrai pritrauktų ir tuos pačius vaikus, turistus ir visus kitus Vilniaus gyventojus – būtų įdomu pažiūrėti, aplankyti, pasivaikščioti krantine“, – sako peticijos „Dėl skulptūros „Krantinės arka“ perkėlimo“ iniciatorius, viešbučio „Šarūnas“ direktorius, verslininkas Matas Niparavičius. Pokalbyje apie „kovą“ dėl skulptūros perkėlimo dalyvauja menotyrininkė Laima Kreivytė, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ liepos 15 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close