captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: stojantiesiems į aukštąsias – apsisprendimo metas

Ši savaitė apsisprendimui paskutinė ir bene svarbiausia, nes jau žinomi egzaminų rezultatai, tad galimybės pasirinkti tinkamą specialybę aiškesnės. Kokios šiemet profesijos populiariausios ir kodėl, kaip tinkamai pasirinkti studijas, ką verta žinoti ir apgalvoti?
Gedimino Savickio (BFL) nuotr.
Gedimino Savickio (BFL) nuotr.

Ši savaitė apsisprendimui paskutinė ir bene svarbiausia, nes jau žinomi  egzaminų rezultatai, tad galimybės pasirinkti tinkamą specialybę aiškesnės. Kokios šiemet profesijos populiariausios ir kodėl, kaip tinkamai pasirinkti studijas, ką verta žinoti ir apgalvoti?

Lietuvos pramonininkų konfederacija pirmą kartą pristato Transporto paslaugų lūkesčių indeksą. Jame apžvelgtos transporto sektoriuje vyraujančios tendencijos ir konkrečios geležinkelių, kelių, vandens, oro ir kito transporto rūšių problemos bei plėtros perspektyvos.

Vokietija laukia iš Brazilijos į tėvynę sugrįžtančių pasaulio futbolo čempionų. Vokietijos futbolo rinktinė sekmadienį perrašė futbolo istoriją.

Rubrika „Mokslo vardai“. Šiuo metu pasaulyje apskaičiuojama iki 200 smūginių kraterių, kurie buvo suformuoti, kai meteoritai dideliu greičiu atsitrenkė į Žemės paviršių. Lietuvos geologijos tarnyba šiuo metu ieško naujų smūginių kraterių šalies teritorijoje. Apie jų kilmę bei vykstančius tyrimus kalbėsimės su vyriausiuoju geofiziku Roku Zamžicku.

Liepos 15-oji – Žalgirio mūšio diena. 

Dalis Europos Sąjungos specialistų įsitikinę, kad reikia artėti prie vadinamosios „žiedinės ekonomikos“, kai drabužis ar daiktas, perdirbtas ar pataisytas, vėl grįžtų į apyvartą ir taip tęstusi be galo, vis jį išskaidant į pradines sudedamąsias dalis.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė  Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ liepos 15 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...