captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokie iššūkiai laukia Prezidentės?

Dalia Grybauskaitė – pirmoji Prezidentė, kuri Lietuvai vadovaus antrą kadenciją iš eilės. Kokie nauji iššūkiai laukia Prezidentės ateinančius penkerius metus užsienio ir vidaus politikoje? Kokie artimiausi darbai, siekiant mažinti socialinę atskirtį? Kokios permainos tikėtinos Vyriausybėje?

Dalia Grybauskaitė – pirmoji Prezidentė, kuri Lietuvai vadovaus antrą kadenciją iš eilės. Kokie nauji iššūkiai laukia Prezidentės ateinančius penkerius metus užsienio ir vidaus politikoje? Kokie turėtų būti artimiausi darbai, siekiant mažinti socialinę atskirtį? Kokios permainos tikėtinos Vyriausybėje?

Pasibaigė mėnesį trukęs Pasaulio futbolo čempionatas.

Pirmadienį Lietuvos laisvosios rinkos institutas pristatys internetinę skaičiuoklę, kuri leis kiekvienam dirbančiajam sužinoti, kiek mokesčių jis sumoka nuo atlyginimo, kiek – vartodamas paprastas, akcizines ar lengvatines prekes ir paslaugas.

Svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai.

Su rubrika „Labas rytas“ žvilgsnis į Prancūziją, kuri pirmadienį švęs Bastilijos paėmimo dieną. Pokalbis au LRT bendradarbiu Paryžiuje Valdu Papieviu – ne tik apie šį istorinį įvykį.

Amerikiečių mokslininkai skelbia, kad nutukimą, diabetą bei širdies ligas labiau sukelia angliavandeniai nei riebalai, todėl nebereikia taip labai bijoti tokių produktų kaip sviestas ar nenugriebtas pienas. Tačiau Lietuvos mitybos specialistai įspėja, kad toks patarimas lietuviams netinka, nes jie ir taip maitinasi per riebiai. Apie amerikiečių bei lietuvių mitybos įpročius bei ko reikėtų atsisakyti, o ko nebijoti, kad gyventume sveikiau.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Lukas Kivita. Prodiuserė  Aušra Jūraitė. 

„Ryto garsai“ liepos 14 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...