captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – apie būsimą renginį „Saksofono serenados“

Saksofonininkas Petras Vyšniauskas ir dirigentas Ričardas Šumila papasakos apie ne pirmus metus vykstantį kūrybinį bendradarbiavimą ir būsimą koncertą kartu su jaunųjų muzikos profesionalų orkestru.
Saksofonininkas Petras Vyšniauskas. D.Vasiliauskienės nuotr.
Saksofonininkas Petras Vyšniauskas. D.Vasiliauskienės nuotr.

Saksofonininkas Petras Vyšniauskas ir dirigentas Ričardas Šumila papasakos apie ne pirmus metus vykstantį kūrybinį bendradarbiavimą ir būsimą koncertą kartu su jaunųjų muzikos profesionalų orkestru. Kaip dera patirtis ir jaunatviškas entuziazmas? Ar užtektinai dėmesio skiriama jaunųjų muzikų profesionalumo tobulinimui Lietuvoje, grojant orkestre su savo profesijos meistrais? Kokią muziką visi kartu mielai atlieka ir kokios kurortų gyventojai bei svečiai klausosi? Kaip pasireiškia jauniesiams atlikėjams autoritetų įtaka ir kiek jiems svarbus šis bendradarbiavimas? Kartu su skirtingų kartų savo profesijai atsidavusiais žmonėmis kalbėsimės apie muziką, klasiką, džiazą ir improvizaciją bei jaunų žmonių galimybes groti drauge.

Antroje laidos dalyje skambės žymiausi XX a. džiazo orkestrai. Klausantis muzikos, laukia pasakojimas apie orkestrų susikūrimą, jų ypatumus ir kitas detales.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – liepos 14 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...