captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: užsienio žurnalistai apie Lietuvos žemdirbių veiklą, svetingumą ir kultūrą

Lietuvoje viešėjo žurnalistai iš Vengrijos, Šiaurės Airijos, Graikijos, Portugalijos ir Čekijos, atstovaujantys įvairiems leidiniams žemės ūkio tematika. Jie lankėsi Kėdainių, Utenos ir Alytaus apskrityse. Kokie jų įspūdžiai ir vertinimai?    
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Lietuvoje viešėjo žurnalistai iš Vengrijos, Šiaurės Airijos, Graikijos, Portugalijos ir Čekijos, atstovaujantys įvairiems leidiniams žemės ūkio tematika. Jie lankėsi Kėdainių, Utenos ir Alytaus apskrityse, turėjo galimybę pakalbėti su ūkininkais, pabuvoti pieno perdirbimo įmonėje, paukštyne, kooperatyve. Kokie jų įspūdžiai ir vertinimai?       

Įprastai vasaros metu gražiuose gamtos kampeliuose – saugomose Lietuvos vietovėse, kurios užima apie 15 proc. šalies teritorijos, gausu turistų, poilsiautojų, šiaip smalsesnių žmonių. Didelė lankytojų dalis tenka ir regioniniams parkams, kurių šalyje yra 30. Kiekvienas jų išsiskiria ne tik savo dydžiu, bet ir reljefu, kraštovaizdžiu, gamtos paminklais, kultūros paveldu. Prieš 21 m. steigiant Vištyčio regioninį parką buvo norima išsaugoti unikalų Suvalkų kalnyno kraštovaizdį, jo gamtinę ekosistemą bei kultūros paveldo vertybes. Ką parke vasarą gali pamatyti lankytojai ir kokios sąlygos sudaromos jiems?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, liepos 11 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close