captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: profesorius iš JAV Edmundas Saliklis

„Mano tėvai ir jų karta pabėgo iš Lietuvos nežinodami, kas bus su Lietuva. Jie iškėlė uždavinį – išsaugokite kalbą. Jie bijojo, kad dėl sovietizacijos Lietuvos neliks, tad mums, vaikams, teko didžiulė atsakomybė – išsaugoti kalbą, tautosaką, tautinius šokius. Mes viską priėmėme“.
Kalifornijos valstybinio politechnikos universiteto profesorius Edmundas Saliklis.
Kalifornijos valstybinio politechnikos universiteto profesorius Edmundas Saliklis.

„Mano tėvai ir jų karta pabėgo iš Lietuvos nežinodami, kas bus su Lietuva. Jie iškėlė uždavinį – išsaugokite kalbą. Jie bijojo, kad dėl sovietizacijos Lietuvos neliks, tad mums, vaikams, teko didžiulė atsakomybė – išsaugoti kalbą, tautosaką, tautinius šokius. Mes viską priėmėme“, – pasakoja JAV gimęs ir augęs Kalifornijos valstybinio politechnikos universiteto profesorius Edmundas Saliklis.

„Pernai surengtas pirmasis Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Palangos miesto institucijų, Lietuvos klausytojų ir užsienio svečių buvo įvertintas kaip vienas ryškiausių „Palangos – Lietuvos kultūros sostinės“ renginių. Tai įpareigoja rengiant antrąjį festivalį dar atsakingiau, rimčiau ruošti programas, sukviesti profesionaliausius atlikėjus ir itin perspektyvius jaunus muzikus“, – sako festivalio vadovė Aleksandra Žvirblytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema: paroda „Fotografijos (ne)supratimai" Vokietijos Eseno mieste – ką ji apie šį meno ir komunikacijos žanrą byloja?

„Mano tėvai ir jų karta pabėgo iš Lietuvos nežinodami, kas bus su Lietuva. Jie iškėlė uždavinį – išsaugokite kalbą. Jie bijojo, kad dėl sovietizacijos Lietuvos neliks, tad mums, vaikams, teko didžiulė atsakomybė – išsaugoti kalbą, tautosaką, tautinius šokius. Mes viską priėmėme“, – pasakoja JAV gimęs ir augęs Kalifornijos valstybinio politechnikos universiteto profesorius Edmundas Saliklis. Apie ryšius su Lietuva, pedagoginę veiklą  ir laisvalaikio pomėgius – muziką ir tapybą – pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ liepos 10 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...