captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiuose“ – Saulius Šaltenis su naujausia knyga „Demonų amžius“

„Yra laikas rašyti ir yra laikas kitus darbus daryti. Atgimimo metais pasinėriau į valstybės reikalus, politiką, o jie išdžiovina, sunku atsigauti. „Demonų amžiuje“ man norėjosi užfiksuoti tai, kas liko iš vaikystės, artimųjų pasakojimų“, – sako rašytojas Saulius Šaltenis.
Rašytojas Saulius Šaltenis. Jurgino Žilio nuotr.
Rašytojas Saulius Šaltenis. Jurgino Žilio nuotr.

„Yra laikas rašyti ir yra laikas kitus darbus daryti. Atgimimo metais pasinėriau į valstybės reikalus, politiką, o jie išdžiovina, sunku atsigauti. „Demonų amžiuje“ man norėjosi užfiksuoti tai, kas liko iš vaikystės, artimųjų pasakojimų“, – sako rašytojas Saulius Šaltenis.  Po beveik dviejų dešimtmečių pertraukos pasirodė jo romanas „Demonų amžius“, kurio centre – tarpukario ir pirmieji okupacijos metai, kontroversiškai vertinamų istorinių asmenybių prototipai.

Ką apie sudėtingą istorinį laiką atskleidžia romanas? Kaip romane žvelgiama į Salomėjos Nėries likimą? Apie tai – pokalbis su rašytoju S. Šalteniu.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Literatūros akiračiai“ liepos 13 d., sekmadienį, 17.03 val., liepos 16 d., trečiadienį, 01.05 val. ir  liepos 17 d., ketvirtadienį, 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

http://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close