captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: nuo 2015 m. grynaisiais bus galima atsiskaityti iki 15000 eurų

Finansų ministerijos parengtos įstatymų pataisos turėtų įsigalioti nuo kitų metų. Ministras Rimantas Šadžius sako, kad tai padėtų kovoti su šešėline ekonomika.

Finansų ministerijos parengtose įstatymų pataisose siūloma, kad nuo kitų metų gyventojai tarpusavyje grynaisiais galėtų atsiskaityti iki 15 tūkstančių eurų, o atsiskaitant su įmone arba komercine veikla užsiimančiu gyventoju – iki 5 tūkstančių eurų. Jos įsigaliotų nuo kitų metų. Ministras Rimantas Šadžius sako, kad siūlomos pataisos turėtų padėti kovoti su šešėline ekonomika.

Vyriausybė svarsto siūlymą, kad nekilnojamojo turto mokestis būtų mokamas už mažesnės vertės turtą nei yra dabar. Taip pat būtų mažinamas ir mokesčio tarifas. Siūloma, kad nekilnojamojo turto mokesčiu būtų apmokestinamas turtas, kurio vertė – ne mažesnė kaip 750 tūkstančių litų, o  mokestis siektų pusę procento nuo turto vertės.

Finansinių sunkumų turinčios naftos bendrovės „Orlen Lietuva“ ir jos darbuotojų profesinės sąjungos atstovai trečiadienį pradeda derybas dėl naujos kolektyvinės sutarties. Tikimais, kad su darbdaviu pavyks pasiekti kompromisą.

Seime daugėja politikų, palaikančių Švietimo profesinių sąjungų ir Darbo partijos memorandumą. Šiandien jį pasirašė dviejų frakcijų vadovai – Lenkų rinkimų akcijos ir mišrios grupės seniūnės.  Memorandume išdėstyti reikalavimai didinti švietimo sistemos finansavimą iki 6 procentų BVP, garantuoti mokytojų socialines garantijas mažėjant mokinių skaičiui ir užsidarant mokykloms, apsaugoti mokytojus nuo smurto.

Kaip sekasi poilsiauti kaimo turizmo sodyboje? Pokalbis 13.37 val.  

Izraelis praėjusią naktį atakavo 160 objektų Gazos ruože. Palestina atnaujino atakas prieš Telavivą. Miesto link paleistos mažiausiai penkios raketos. Gazos kovotojai vakar taip pat apšaudė Jeruzalę ir Haifą.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, Vakarų spaudos apžvalga, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ liepos 9 d., trečiadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...